ظروف بسته بندی کریستال مربعی

نمونه ای از جدیدترین و مدرن ترین ظروف بسته بندی کربستال تولید شده در کشور را می توانید در صفحه شرکت 20 پلاست مشاهده کنید. این ظروف به تازگی به محصولات این شرکت اضافه شده و دارای بدنه مربعی می باشد. این ظروف سایزبندی متفاوتی را دارا است که هر یک از آنها می توانند مناسب محصولات خاص خود باشند.

ظروف بسته بندی کریستال مربعی

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

شرکت 20 پلاست نمونه های مختلفی از انواع ظروف بسته بندی لوکس را در اختیار خریدارها قرار داده است تا بتوانند نمونه مد نظر خود را در سایزهای مختلف و مدلهای متنوع انتخاب نمایند.

یکی از این نمونه های عرضه شده در شرکت، ظروف بسته بندی کریستالی مربعی بسته بندی است که به دلیل پرکاربرد بودن با استقبال بی نظیری رو به رو شده است.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

این ظروف مناسب بسته بندی محصولات مختلفی مانند موارد زیر هستند:

ظروف کریستالی مربعی هر یک دارای انواع مختلفی است که در این قسمت نمونه های مختلفی از آنها را به شما معرفی خواهیم نمود.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

  • ظروف آرما

یکی از مدلهای این ظروف که دارای 5 سایز مختلف است مدل آرما می باشد که می تواند برای بسته بندی محصولات مختلفی مناسب باشد.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

این ظروف نسبت به سایر ظرفها ارتفاع بیشتری دارند و می توانند گزینه های عالی برای انواع خشکبار، جار کیک، شکلات و دراژه، گیاهان دارویی و ادویه ها و غیره باشند. در زیر نمونه هایی از این ظرف ها را مشاهده می کنید.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

ظروف آرما به شکلی هستند که درب آنها کاملا روی ظرف کیپ می شود و می توان از این دسته از محصولات بهره های زیادی در زمینه های مختلف برد.

شما در این تصویر می توانید سایزبندی کامل و ابعاد ظروف آرما را مشاهده نمایید.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

  • ظروف مارال

یکی از بهترین و خاص ترین نمونه ظروف مربعی کریستالی که می تواند کارایی فوق العاده زیادی در زمینه های مختلف داشته باشد ظروف مدل مارال هستند.

این ظروف از کوچکترین تا بزرگترین سایز تولید می شوند و هریک گرماژ مختلفی از محصولات متفاوت را در خود جای می دهند. دربـ آنها به شکلی طراحی شده که خریدار بتواند از ظروف راحت تر استفاده نماید.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

سایزبندی ظروف مارال را نیز می توانید در این تصویر مشاهده نمایید. این ظرف ها دارای ابعاد مربعی شکل هستند و درب آنها نیز مانند سایر مدلها روی ظرف کیپ می شود. لازم به ذکر است که علاوه به موارد زیر، در سایزبندی ظروف مارال یک مدل دیگر هم اضافه شده که سایز 2000 سی سی می باشد.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

  • ظروف رز

جدیدترین مدل عرضه شده از ظروف کریستالی مربعی که در این بخش قصد داریم به معرفی آن بپردازیم. این ظرف ها مشابه ظروف مارال هستند اما یک تفاوت اصلی دارند. این ظروف دارای ارتفاع کمتر و طول و عرض بیشتر می باشند که می تواند سبب شود تا خریدارهایی که قصد دارند از این ظروف برای بسته بندی محصولات مختلف مانند انواع شیرینی و باقلوا و عسل و غیره  استفاده کنند ظرف مناسب محصول خود را خرید کنند.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

در حال حاضر این ظروف در 3 سایز تولید می شوند که در آینده امکان تولید این دسته از محصولات در سایزبندی های دیگر هم وجود دارد. در این تصویر نیز می توان سایزها و ابعاد این ظروف را مشاهده نمود.

انواع ظروف بسته بندی مربعی کریستالی

ظروف بسته بندی کریستالی کوچک

ظروف بسته بندی کوچک محصولات پرکاربرد هستند که می توانند مزیتهای زیادی را برای مصرف کننده ها داشته باشند. این دسته از ظرفها به دلیل داشتن درب و قابلیتهای مختلف مورد توجه خریدارهای زیادی قرار گرفته اند.

کاربردهای مختلفی را می توان برای این ظروف بیان کرد که هر یک در جای مخصوص خود می توانند مزیتهای زیادی داشته باشند.

ظرف بسته بندی کریستالی کوچک مربعی

این ظروف می توانند برای محصولات مختلفی از جمله موارد زیر مناسب باشند:

  • زعفران
  • حلوا تکنفره
  • دسر
  • محصولات خرازی
  • و غیره

البته باید اشاره کرد که هر کدام از این ظروف دارای سایزهای خاصی هستند که کوچکترین آنها 35 سی سی مدل رز است. مدل مارال 60 سی سی مدل آرما 140 سی سی می باشد.

ظروف بسته بندی کریستالی کوچک

ظروف بسته بندی کریستالی سایز بزرگ

سایزهای بزرگ ظروف بسته بندی کریستالی نمونه های پرطرفدار هستند که بسته به سایز می توانند وزنهای مختلفی از محصولات را در خود جای دهند. این دسته از محصولات بیشتر برای انواع آجیل و خشکبار، میوه خشک و شیرینی و شکلات مناسب می باشند.

ظروف بسته بندی کریستالی سایز بزرگ

یکی از مهمترین مزیتهای این ظرفها درب آنها است که به دلیل کیپ شدن می توانند مانع ورود هوا به داخل ظرف شوند. از طرفی شفافیت بدنه ظروف به خاطر به کار رفتن مواد اولیه درجه یک است که سبب زیباتر و لوکس بودن ظرف می شود.

فروش عمده ظروف بسته بندی کریستالی

تمامی مدلهایی که در این بخش به آنها پرداخته شد در سایزهای مختلف و به صورت عمده قابل سفارش است. در کنار این دسته از محصولات به معرفی شد نمونه های مختلف دیگری در حوزه ظروف بسته بندی کریستالی موجود می باشد که می توانند کارایی زیادی را در حوزه محصولات بسته بندی برای خریدارها داشته باشند.

فروش عمده ظروف بسته بندی کریستالی

جهت دریافت نمونه های مختلف محصولات و همچنین دریافت قیمتها و ثبت سفارش می توانید با مشاورین مجموعه در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *