کارخانه ظروف بسته بندی خرما

کارخانه تولید کننده ظروف بسته بندی خرما یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراجعی است که خریدارها می توانند محصولات خود را در حجم های عمده از این طریق دریافت کنند. ایران به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کننده ها و صادر کننده های خرما، عموما برای عرضه محصولات خود به بازار های مختلف سعی می کند از بسته بندی های مختلف بهره ببرد. یکی از بهترین نوع بسته بندی ها، ظروف هستند که می توانند محصول را به صورت سالم و بهداشتی به دست خریدار برسانند.

کارخانه ظروف بسته بندی خرما

ظروف بسته بندی خرما صادراتی

خرما به عنوان یک محصول درجه یک صادراتی تولید شده در کشور به شکل های مختلف فله و بسته بندی به بازار های صادراتی و داخلی عرضه می شود. عمدتا بسته بندی های این محصولات به روش های مختلفی صورت می پذیرد.

ظروف بسته بندی خرما صادراتی

برخی از تولید کننده ها خرما های تولید خود را در بسته بندی های مقوایی به بازار ها عرضه می کنند. برخی دیگر نیز که قصد دارند حجم بیشتری از خرما را در یک بسته بندی ارائه دهند، از بسته بندی های کارتنی بهره می برند.

در کنار این ها ظروف شفافی در ایران وجود دارد که گزینه های بسیار عالی برای بسته بندی خرما محسوب می شوند. این ظروف دارای بدنه تقریبا شفافی هستند که می توانند محصول را به راحتی به خریدار ها نشان بدهند.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”right;” ]از طرف دیگر این ظروف به دلیل داشتن مقاومت بسیار بالا گزینه های بسیار مناسبی برای صادرات خرما های بسته بندی محسوب می شوند.[/highlight-dash]

همچنین بدنه مایکروویوی این ظروف سبب می شود که خریدار پس از استفاده از محتویات آن، از خود ظرف هم به صورت چند باره استفاده کند.

ظروف بسته بندی خرما صادراتی

این مزیت ها سبب شده که این ظروف با استقبال مناسبی همراه باشند و خرید و فروش آن ها در حجم های مختلفی انجام شود. از طرف دیگر این ظروف دارای سایز های مختلفی می باشند و می توان حجم های متفاوتی از خرما را درون آن ها جای داد.

درب دار بودن، از دیگر مزیت ها و ویژگی هایی است که می توان برای این ظروف بیان کرد. چرا که درب آن ها روی ظرف کیپ می شود و محتویات آن کاملا حفظ می شوند.

مرکز اصلی عرضه ظروف بسته بندی خرما

فروش عمده انواع مختلف ظروف بسته بندی خرما در این شرکت با کیفیت های مناسب و قیمت های عمده به خریدارها ارائه می شود.

مرکز اصلی عرضه ظروف بسته بندی خرما

خرید مستقیم از این مرکز به خریدارهای سراسر کشور کمک می کند که بتوانند محصولات را با قیمت های مقرون به صرفه و کیفیت های اورجینال تهیه کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *