کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف کریستال

در ایران تولید ظروف یکبار مصرف کریستال یکی از مشاغل اشتغال زا محسوب می شود که افرادی زیادی می توانند از این طریق کسب درآمد کنند. این شرکت به عنوان یکی از شرکت های عرضه کننده انواع ظروف یکبار مصرف لوکس در ایران انواع محصولات شامل سینی کریستالی، ظروف دسری و جام فانتزی و ظروف بسته بندی و دسری درب دار را به کشور عرضه می نماید.

ظروف یکبار مصرف دسری و جام فانتزی

تولید ظروف یکبار مصرف کریستال

یکی از محصولاتی که در این شرکت تولید می شود ظروف دسری و ظروف جام یکبار مصرف برای ژله و دسر هستند. این محصولات دارای تنوع بالا و قیمت های مختلفی هستند که بسته به درخواست مشتری وجود دارند.

از طرفی در برخی از این ظروف مشاهده می شود که اندازه های متنوعی هم دارند و از کوچک تا بزرگ تولید می شوند.

این محصولات طرح های فانتزی دارند و می توان در رنگ های مختلف آن ها را مشاهده نمود.

[toggle title=”مشاهده محصولات” state=”open”]در صورت درخواست دیدن همه محصولات می توانید روی ظروف یکبار مصرف لوکس کلیک کنید.[/toggle]

ظروف یکبار مصرف بسته بندی و دسری دربدار

تولید ظروف یکبار مصرف کریستال

یک محصول با کیفیت و عالی که می توان از جمله محصولات کاربردی از آن ها نام برد در این شرکت به عنوان ظروف بسته بندی دسری تولید می شوند.

این ظروف تنوع بالایی دارند که اندازه های مختلف را نیز شامل می شوند. یکی از مهم ترین استفاده ها از این ظروف این است که محصولات مختلف غذایی را می توان در آن ها بسته بندی نمود.

یکی دیگر از استفاده ها می تواند بسته بندی دسر باشد. در نظر داشته باشید که این ظروف را بدون درب هم می توان سفارش داد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]در قسمت های بالاتر متن می توانید روی ظروف یکبار مصرف لوکس درون باکس کلیک کرده و تمام محصولات را مشاهده کنید.[/box]

سینی کریستال یکبار مصرف برای شیرینی

تولید ظروف یکبار مصرف کریستال

برای بسته بندی و یا سرو شیرینی ها و کیک های تولید شده می توان از محصولات زیادی بهره گرفت. یکی از این محصولات سینی کریستالی هستند که در این شرکت در ابعاد مختلف تولید می شوند.

این سینی ها در مدل های مختلف گرد، مستطیل و مربعی وجود دارند و رنگ بندی ها آن ها کامل است.

به این صورت که هم می توان شیشه ای شفاف و بدون رنگ را سفارش داد و هم مدل های شیشه ای رنگی و یا اصطلاحا بلک لایک را و همچنین می توان مدل های پلاستیکی مات رنگی آن ها را نیز خرید نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *