کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی یکی از پویا ترین و بروز ترین کارخانه های تولیدی در کشور است که خریداران داخلی و خارجی بسیار زیادی را در کشور به خود اختصاص داده است. ظروف یکبار مصرف آلومینیوم و در کنار آن فویل آلومینیومی که در همین شرکت ها تولید می شود برای کاربردهای گوناگون به خریدارها عرضه می شود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””] شرکتی که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید، ارائه دهنده انواع مختلف ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در فروش های داخلی و صادراتی می باشد.[/box]

صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

جالب است بدانید که ظروف یکبار مصرف تولید شده در ایران، تنها در داخل کشور خریدار ندارد بلکه کشورهای دیگر هم خریدار این محصولات در ایران هستند.

صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به کشورهای زیادی بخصوص به عراق انجام می شود. می توان گفت کشور عراق به طور کلی یکی از خریدارهای اصلی انواع مختلف ظروف یکبار مصرف از ایران است.

ویژگی هایی که سبب می شود ظروف آلومینیومی خریدارهای داخلی و خارجی زیادی داشته باشد:

  • محافظت از غذا در برابر آلودگی و فساد شدن در شرایط اقلیمی مختلف
  • نوع و سطح این ظرف باعث می شود تا باکتری ها در آن رشد نکند
  • آلومینیوم خنثی است و واکنشی با غذا ندارد و مزه و بوی غذا را تغییر نمی دهد
  • این ظروف دارای استحکام مناسبی است
  • این ظروف قابلیت این را دارد که در مایکروویو هم قرار داده شود
  • این ظروف را می توان در فریزر هم قرار داد
  • این ظروف را می توان در مقابل شعله مستقیم هم قرار داد
  • عدم آسیب به محیط زیست
  • قابل بازیابی و تبدیل به شمش آلومینیوم می شود
  • از نظر ظاهری شیک و متنوع هستند

استفاده از این ظروف باعث می شود تا سلامت افرادی که مصرف کننده آن هستند به خطر نیافتد.

کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

شرکت های زیادی در ایران تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی هستند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]این شرکت نیز به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کننده های انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیومی، تمامی محصولات را به خریدارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.[/box]

تولید این محصولات در ایران توانسته افراد زیادی را اعم از کارگر و … را مشغول به کار کند. این سبب می شود تا نرخ بیکاری در جامعه کاهش یابد. از طرفی تولیدات در این زمینه سبب می شود تا نیاز افراد مصرف کننده ایرانی به محصولات خارجی کمتر شود و حتی صادرات هم از ایران صورت گیرد.

صادرات هر محصولی از کشور ما به کشورهای دیگر و تبادلات کالاهای ایرانی به ارزهای خارجی باعث این شده که ارزهای زیادی وارد کشور شود.

تولید انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیوم با کیفیت ها و قیمت های گوناگون سبب شد تا بیشتر افراد مصرف کننده به این ظروف هم توجه کنند و از آن ها استفاده نمایند.

نمونه های محصولات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

خوشبختانه در تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی، تنوع و خلاقیت حرف اول را می زند. در کنار کیفیت بسیار مناسبی که این ظروف دارند می توان شاهد نمونه های بسیار جذاب و کاربردی هستیم.

راهنمای خرید محصولات:

اگر شما نیاز دارید تا کباب خود را در یک قسمت و برنج خود را در قسمتی دیگر بگذارید می توانید نوع کبابی دو خانه آلومینیومی را استفاده کنید.

شاید هم خورشت شما مرغ باشد، بخواهید هم مرغ و هم برنج را در یک ظرف قرار دهید اما از هم جداگانه باشند؛ پیشنهاد ما به شما در اینجا دو خانه مرغی آلومینیومی است. البته در اینجا ذکر کنیم که می توانید نوع دوخانه کوچک و یا بزرگ را انتخاب کنید چون هر دو ظرف در این شرکت موجود هستند.

اگر نیاز دارید تا یک ظرف تک خانه را خرید کنید، پیشنهاد ما به شما ظرف تکپرسی غذا آلومینیومی می باشد. در صورت نیاز داشتن به ظرف کوچکتر از تک پرسی، نوع نیم پرسی آلومینیومی مناسب است و در صورت نیاز داشتن به ظرف بزرگتر، پیشنهاد ما به شما ظروف دو پرسی و سه پرسی و یک ونیم پرسی آلومینیومی می باشد.

اگر نیاز به یک ظرف بزرگ برای سرو جوجه و یا به دنبال یک ظرف کشیده و جا دار آلومینیومی هستید می توانید از دیس جوجه آلومینیومی استفاده کنید.

حتی شاید ظرفی را لازم دارید که بیش از دو خانه داشته باشد، ظرف سه خانه آلومینیومی یک انتخاب بسیار مناسب است.

اگر برای سرو خورشت نیاز به ظرف خاصی دارید، ظروف آلومینیومی خورشتی در مدلهای گرد و مربعی در این شرکت موجود هستند.

و ظرف های بسیار زیادی که می توان از آن ها خرید و استفاده نمود.

برای سفارشات می توانید با بخش فروش شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *