کارخانه تولید ظروف غذا آلومینیوم کد ۱۰۵

این شرکت عرضه کننده ظروف غذا آلومینیوم تکپرسی با کد ۱۰۵ است که محصولات خود را به سراسر کشور پخش می کند. خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی می تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه های خریدار داشته باشد. خرید عمده از این شرکت می تواند یکی از موثر ترین روش هایی باشد که شما بتوانید بسیاری از محصولات را با قیمت اصلی دریافت کنید.

کارخانه تولید ظروف غذا آلومینیوم کد ۱۰۵

ظروف آلومینیوم غذا تکپرسی با کد ۱۰۵

یکی از مدل های ظروف یکبار مصرف آلومینیومی که در ایران خریدار بسیار زیادی دارد، ظروف تک پرسی هستند. این محصولات با کد های مختلفی ارائه می شوند که هر یک می توانند خصوصیات منحصر به فرد خود را داشته باشند.

ظرف غذا آلومینیوم کد ۱۰۵ یکی از این محصولات است که بازار فروش بسیار مناسبی دارد. یکی از مهم ترین مزیت های این محصول این است که هم از نظر اندازه و هم از نظر قیمتی استاندارد محسوب می شود.

ظروف آلومینیوم غذا تکپرسی با کد ۱۰۵

این محصولات دارای ضخامت های مختلفی هستند که تمامی مدل های آن در این شرکت تولید و توزیع می شود. اما در کنار این محصول باید به سایر مدل های تک پرسی هم اشاره کنیم که با سایز ها و قیمت های متفاوتی عرضه می شوند.

از نمونه کد هایی که به عنوان ظرف تکپرسی آلومینیوم عرضه می شوند موارد زیر هستند:

 1. کد ۱۰۱
 2. کد ۱۰۵
 3. کد ۱۱۰
 4. کد ۷۱۱
 5. کد ۷۱۲

این محصولات همگی دارای درب هستند و هر یک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. برای دریافت قیمت این محصولات می توانید با بخش فروش در ارتباط باشید.

تولید انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

تولید انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظرف های آلومینیومی یکبار مصرف غذا تنها محدود به مدل های تک پرسی نیستند و سایز های مختلفی دارند. این محصولات می توانند کیفیت های متنوعی داشته باشند و بسیاری از خریدار ها از آن ها استفاده می کنند.

مدل های دیگری که در این حوزه تولید می شوند موارد زیر هستند:

 1. نیم پرسی
 2. یک و نیم پرسی و دو پرسی
 3. سه پرسی
 4. خورشتی
 5. دیس های کبابی با سایز های مختلف
 6. ظروف دو خانه و سه خانه کبابی
 7. ظروف دو خانه و سه خانه مرغی

سایز بندی این ظرف ها مختلف است و این امر می تواند در جهت استفاده های مختلف، به خریدار ها و مصرف کننده ها کمک بسیار زیادی کند.

جدیدترین قیمت ظروف آلومینیوم بهداشتی

جدیدترین قیمت ظروف آلومینیوم بهداشتی

ظروف آلومینیوم تحت تاثیر قیمت روز شمش آلومینیوم قیمت گذاری می شوند و می توانند متغیر باشند.

به همین دلیل این شرکت با داشتن مشاوره هایی با تجربه در زمینه شناخت محصولات و ظروف آلومینیومی یکبار مصرف همه روزه پاسخگوی خریدار ها در این زمینه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *