کارخانه تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

اصلی ترین و بزرگترین کارخانه های تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در ایران نمونه های مختلف این دسته از ظروف را در بازار های داخلی و خارجی عرضه می کنند. این محصولات یکی از نمونه های با کیفیت تولید شده در زمینه ظروف و محصولات یکبار مصرفی هستند که به علت مزیت های فراوان توانسته اند بازار فروش مناسبی را به خود اختصاص بدهند.

این شرکت یکی از عرضه کننده های انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیوم در متنوع ترین مدل ها است.

ابعاد ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم محصولاتی هستند به مدل های ساده محدود نمی شوند و در میان آن ها می توان نمونه های مختلفی از ظروف را مشاهده کرد. یکی از جذاب ترین مواردی که می توان برای آن ها بیان نمود این است که حتی در یک مدل ثابت مانند تکپرسی نیز می توان سایز ها و ابعاد مختلفی را دید.

همین مزیت سبب شده تا مصرف کننده ها بتوانند به راحتی نمونه های مختلف این محصولات را خریداری کنند. برای مثال در ابعاد ظروف یکبار مصرف تکپرسی آلومینیومی می توان شاهد بود که برخی از آن ها دارای سایز های بزرگ تر و برخی دارای سایز های کوچک تر هستند.

یکی از مدل های تکپرسی که دارای سایز استاندارد می باشد به اسم کد ۱۰۵ به فروش می رسد. این محصولات می توانند دارای ابعاد کوچکتر و در نتیجه ارزان تری هم باشند که یکی از مدل های آن کد ۷۱۱ است.

ظرف آلومینیوم چندخانه غذا

تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

 

این روز ها بسیاری از مرکز ها و مکان های پخت و پز غذا، سعی می کنند از ظروف خاص و منحصر به فردی استفاده کنند که بتوانند رضایت مشتری های خود را جلب کنند.

یکی از مواردی که در این زمینه می توان از آن استفاده کرد این است که غذای خورشتی و یا غذای کبابی در یک ظرف، اما جدا از هم سرو شوند.

در این زمینه این شرکت مدل های بسیار زیادی دارد که می تواند به خریدار ها کمک کند. به موارد زیر توجه کنید:

  • ظرف دوخانه مرغی در دو سایز
  • ظرف سه خانه مرغی
  • ظرف دو خانه کبابی بزرگ
  • ظرف سه خانه کبابی

این موارد می توانند یک انتخاب بسیار مناسب برای ظروف بیرون بر محسوب شوند؛ چرا که دارای درب هستند و برای بسته بندی بهتر می توان علاوه بر درب از فویل های آلومینیومی هم استفاده نمود.

بزرگترین تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

این شرکت یکی از اصلی ترین مرکز های فروش محصولات تولیدی ها و کارخانه های ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در ایران است که تمام این محصولات را به صورت مستقیم و با نازل ترین قیمت ممکن به بازار های سراسر کشور عرضه می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *