پخش کننده ظروف بسته بندی پلاستیکی جدید

این شرکت به عنوان یکی از مرکز های پخش عمده ظروف بسته بندی پلاستیکی در کشور، جدید ترین مدل های این ظروف را شامل محصولات درب دار، ظروف سایز بزرگ و کوچک، ظروف مایکروویوی و سایر مدل ها را به بازار عرضه کرده است. افرادی که به ظرف های ارزان قیمت و کاربردی نیاز دارند می توانند از این محصولات بهره ببرند.

انواع ظروف بسته بندی پلاستیکی

ظروف بسته بندی پلاستیکی

تنوع در ظروف بسته بندی پلاستیکی یکی از مواردی است که سبب می شود بسیاری از خریدار ها بتوانند بر اساس نیاز خود، محصول مورد نظر جهت بسته بندی، بودجه مالی و … ظرف را انتخاب کنند.

ظروف بسته بندی می توانند قابلیت های خاصی را به خود اختصاص بدهند. برای مثال برخی از آن ها می توانند قابلیت این را داشته باشند که در مایکروویو گذاشته شوند.

برخی از این مدل ها با داشتن درب های کاملا کیپ و درجه یک می توانند محتوای درونی ظرف را بسته بندی کنند.

ظروف بسته بندی لانچ باکس

ظروف بسته بندی پلاستیکی

لانچ باکس ها و مدل های مختلف این خانواده از ظروف یکی از مناسب ترین محصولاتی هستند که می توانند جهت بسته بندی انواع مواد غذایی استفاده شوند.

این ظروف در سایز های مختلفی هستند که در خانواده آن ها برخی دارای درب تخت و برخی از آن ها دارای درب های برآمده می باشند.

این محصولات درب هایی دارند که به خود ظرف وصل شده است و از ظروف جدا نمی شود.

ظروف بسته بندی چندخانه

ظروف بسته بندی پلاستیکی

ظروف بسته بندی چند خانه خود می توانند دارای جنس های بدنه مختلفی باشند. به موارد زیر دقت کنید:

  • جنس بدنه PET
  • جنس بدنه PP
  • جنس بدنه کریستالی لوکس

برخی از مدل هایی که در حوزه ظروف یکبار مصرف چندخانه PP جای می گیرند توانایی این را دارند که در مایکروویو گذاشته شوند. این ظروف دارای استحکام فوق العاده عالی و درب شفاف می باشند.

ظروف پت بخشی از خانواده های ظروف لانچ باکس هستند که در طرح های مختلفی چند قسمتی هم تولید می شوند و ویژگی های لانچ باکس ها را دارا می باشند.

ظروف کریستالی بسته بندی نیز محصولاتی هستند دارای مدل مقسم دار می باشند. این تیغه ها می توانند متحرک باشند و جا به جا شوند.

ظروف بسته بندی پلاستیکی لوکس

ظروف بسته بندی پلاستیکی

ظروف یکبار مصرف لوکس می توانند یک انتخاب بسیار عالی برای افرادی باشند که قصد دارند ظروف خاص و شیکی را برای بسته بندی محصول خود انتخاب کنند.

یکی از مهم ترین مزیت های این ظروف داشتن تنوع بسیار زیاد در سایز و مدل آن ها است که می تواند بسیاری از خریدار ها را ترغیب کند تا برای بسته بندی از این نوع از ظروف استفاده کنند.

از مهم ترین مزیت های این ظروف این است که می توانند در مایکروویو قرار داده شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *