پخش عمده ظروف یکبار مصرف کترینگ

مرکز اصلی پخش و تولید ظروف یکبار مصرف کترینگ در ایران تمامی مدل های این محصولات را با کیفیت اورجینال و در متنوع ترین طرح ها به بازار های داخلی و بازار های فروش صادراتی در خارج از کشور عرضه میدارد. برای دریافت این ظرف ها با کیفیت عالی و قیمت باور نکردنی می توانید با ما همراه باشید. قطعا اگر خریدار عمده هستید مایلید تا به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهید.

انواع ظروف یکبار مصرف کترینگ

ظروف یکبار مصرف کترینگ

شاید برای بسیاری از خریدار ها و افرادی که کترینگ و یا رستوران دارند سوال باشد که ظرف های شیک و درب دار که بتواند غذا بیرون بر را به طور کامل بسته بندی کند و کیفیت عالی داشته باشد چه محصولاتی است؟

این شرکت برای اولین بار اقدام به عرضه نمونه محصولاتی در بازار های خرید و فروش کرده که این محصولات می توانند بسیاری از دغدغه ها و نیاز های خریدار ها را پاسخگو باشند.

ظروف یکبار مصرف کترینگ

در رابطه با اولین ابهامی که ممکن است همین لحظه به ذهن شما رسیده باشد در رابطه با این که این ظرف ها به دلیل پلاستیکی بودن، با غذا داغ واکنش نشان می دهند یا خیر باید بگوییم که نه تنها این ظرف ها واکنش منفی با غذا داغ نشان نمی دهند بلکه می توانید از آن ها به راحتی در مایکروویو استفاده کنید!

این ظرف ها انواع مختلفی دارند که می توان به مدل های تک خانه و چند خانه آن ها اشاره نمود. اما موضوعی که در اینجا اهمیت فوق العاده ای دارد این است که این ظروف همگی بدون استثنا دارای درب هستند و این می تواند برای خریدار ها و مصرف کننده ها یک امتیاز مثبت محسوب شود.

ظروف یکبار مصرف مشکی چهار خانه

ظروف یکبار مصرف کترینگ

نمی توان از مقاومت ظروف یکبار مصرف بدنه مشکی غافل شد و به آن اشاره ای نکرد!

این ظرف ها استحکام عالی دارند و شما می توانید به راحتی آن ها را با درب بسته بندی کنید و روی هم قرار دهید؛ بدون این که آن ها تغییر شکل دهند.

یکی از مدل های اصلی این ظرف ها که خواهان بسیار زیادی دارد، مدل های ۴ خانه هستند که نه تنها برای سرو غذا و صبحانه درون بر و بیرون بر، بلکه برای بسته بندی مواد غذایی و خوراکی هم مورد استفاده قرار می گیرند.

پخش مستقیم ظروف یکبار مصرف مایکروویوی رستوران

ظروف یکبار مصرف کترینگ

این مرکز در کنار تولید این ظروف که قابلیت گذاشته شدن در مایکروویو را هم دارند، توزیع و پخش مستقیم آن ها را نیز به سراسر کشور انجام می دهد.

این محصولات یکی از انتخاب های فوق العاده جذاب برای رستوران ها و مکان هایی از این قبیل هستند که قصد دارند متفاوت از بقیه رقبا خود عمل کنند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *