لیوان یکبار مصرف پلاستیکی قیمت عمده

از میان تمام لیوان های تولید شده در ایران لیوان یکبار مصرف pp یکی از بهترین محصولات تولید شده است که خریدار زیادی دارد. لیوان یکبار مصرف پلاستیکی قیمت های مختلفی دارد. خرید عمده انواع لیوان آبخوری یکبار مصرف از طریق این مرکز ممکن است.

لیوان یکبار مصرف pp

لیوان یکبار مصرف پلاستیکی قیمت

لیوان یکبار مصرف آبخوری پلاستیکی همان لیوان های تلقی هستند که در بازار خرید و فروش به عنوان لیوان یکبار مصرف پ پ از آن ها یاد می شود. این لیوان ها نمونه های مختلفی از نظر سایز و اندازه دارند.

بیشترین مدلی که مد نظر خریدارها است همان لیوان های ۱۸۰ و یا ۲۰۰ سی سی هستند که در بسته بندی های ۵۰۰ عددی تولید و توزیع می شوند.

این لیوان ها از نظر اندازه ای مدل های دیگری هم دارند:

  • لیوان ۳۰۰ سی سی
  • لیوان ۳۵۰ سی سی
  • لیوان ۴۰۰ سی سی
  • لیوان ۵۰۰ سی سی

لیوان هایی که از نظر سایزی دارای اندازه های بزرگ تر هستند را به طور معمول به عنوان لیوان مک دونالد می شناسند.

این لیوان ها قابلیت این را دارند که درب داشته باشند. درب هایی که روی این لیوان ها قرار می گیرد، به شکل حبابی هستند و روی آن ها یک سوراخ برای قرار دادن نی هم وجود دارد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]خرید تمامی مدل های این لیوان ها با قیمت مناسب از طریق این مجموعه امکان پذیر است.[/box]

لیوان یکبار مصرف کاغذی

لیوان یکبار مصرف پلاستیکی قیمت

لیوان کاغذی یکی از مدل های تولید شده در ایران است که در مدل های کیفیتی مختلف به بازار وارد می شود. دو مدل از این لیوان ها بسیار مرسوم هستند:

  • لیوان کاغذی تک جداره
  • لیوان کاغذی دو جداره

لیوان های تک جداره در دو مدل مات و گلاسه هستند. این مدل ها بیشتر به نوع کاغذ آن ها ارتباط دارد. اگر خواهان خرید یک لیوان کاغذی بسیار با کیفیت هستید می توانید نوع تمام گلاسه آن را انتخاب کنید.

لیوان کاغذی مات هم کیفیت مناسبی دارند اما در هر تولیداتی درجه بندی کیفیتی هم وجود دارد و این مدل از نوع گلاسه کیفیت کمتری دارد.

برخی از لیوان های کاغذی دارای طرح عمومی و برخی دارای طرح اختصاصی هستند. این موضوع بستگی به این دارد که خریدار کدام نوع از آن را نیاز داشته باشد.

برخی از مصرف کننده ها درخواست چاپ لگو روی لیوان خود را دارند و برخی دیگر لیوان ها را در طرح های عمومی سفارش می دهند.

از طرفی لیوان های کاغذی در برخی از اوقات با پیش دستی کاغذی هم ست می شود و خریدارها می توانند به عنوان تم تولدی از این محصولات خرید کنند.

خرید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی قیمت عمده

لیوان یکبار مصرف پلاستیکی قیمت

قیمت عمده یک مسئله مهم برای خریدارهایی است خرید حجم بالا دارند. این خریدارها می توانند محصولات مورد نیاز خود را در حجم های مختلف از این شرکت سفارش دهند.

2 در مورد “لیوان یکبار مصرف پلاستیکی قیمت عمده”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *