لیوان یکبار مصرف قیمت روز

لیوان یکبار مصرف قیمت های مختلفی بر اساس نوع خود دارد. شرکت های تولید کننده و توزیع کننده این لیوان ها براساس نوع این محصولات قیمت گذاری را انجام می دهند. لیوان یکبار مصرف pp معمولا در بسته بندی های ۵۰۰ عددی در بازار وجود دارند و خریدارهای عمده این لیوان ها را به صورت مستقیم از مرکز های پخش و کارخانه های تولید کننده دریافت می کنند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]شرکت فرتاک عرضه کننده بهترین انواع لیوان یکبار مصرف پلاستیکی در ایران است که در خرید و فروش های داخلی و صادراتی خدمت رسانی می کند.[/box]

لیوان یکبار مصرف قیمت

لیوان یکبار مصرف پلاستیکی

لیوان یکبار مصرف پلاستیکی آبخوری که اصولا به صورت تخصصی در میان تولید کننده ها به نام لیوان یکبار مصرف pp {پلی پروپلین} خوانده می شود توسط مرکز های نمایندگی و شرکت ها و کارخانه های تولیدی این محصول در بازار وجود دارد.

بازار ظروف یکبار مصرف معمولا در برخی از ایام نسبت به مواقع دیگر شلوغ تر است. به همین علت محصولات متنوعی در این حوزه در بازار خرید و فروش می شود. لیوان یکبار مصرف پ پ یکی از این نمونه ها است که به دلیل داشتن قیمتی ارزان خریداران بسیار زیادی دارد.

خریداران در حوزه لیوان یکبار مصرف می توانند بر اساس حجم خرید خود مرکز و یا شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

لیوان یکبار مصرف آبخوری شفاف یکی از محصولاتی است  که با بسته بندی های ۵۰۰ تایی و کیفیت مناسب در ایران تولید می شود به همین علت خریداران مخصوص به خود را چه در ایران و چه در خارج از ایران دارد.

لیوان یکبار مصرف قیمت

لیوان یکبار مصرف کاغذی

لیوان کاغذی نمونه دیگری از لیوان های یکبار مصرف است که در شرکت فرتاک به خریداراها عرضه می شود. این لیوان ها در انواع مختلف اعم از جنس و سایز تولید می شوند.

این لیوان ها به دلیل داشتن کیفیت بهتر بیشتر برای چایی و نوشیدنی های داغ استفاده می شود.

لیوان کاغذی معمولا هنگامی که مواد و نوشیدنی های داغ و گرم درون آن ریخته می شود مواد سمی از خود خارج نمی کند. از طرفی یکی دیگر از دلایل کیفیت و برتری این محصول، قابلت تجزیه پذیری سریع آن است.

برخی از این لیوان ها بر اساس انتخای مشتری با قابلیت چاپ عرضه می شوند.

لیوان یکبار مصرف قیمت

سایر انواع لیوان یکبار مصرف

بجز لیوان پلاستیکی و لیوان کاغذی یگکبار مصرف سایر انواع لیوان ها هم تولید می شود. لیوان هایی مانند لیوان فومی یکبار مصرف و لیوان یکبار مصرف گیاهی.

این محصولات توسط شرکت های تولید کننده به بازار روانه می شوند و معمولا قیمت نسبتا بالاتری را نسبت به لیوان یکبار مصرف پلاستیکی دارند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]خرید انواع لیوان های یکبار مصرف از شرکت فرتاک به صورت حضوری و غیر حضوری ممکن است.

از طرفی تمام سفارشات به شهرهای دیگر نیز ارسال خواهد شد.[/box]

لیوان یکبار مصرف قیمت

توزیع لیوان یکبار مصرف قیمت عمده

توزیع و پخش عمده لیوان ها و انواع ظروف یکبار مصرف توسط مرکز های مختلفی انجام می شود. مرکز های تولید کننده و نمایندگی های معتبر معمولا از بزرگ ترین مراکز پخش عمده این محصولات در بازار کشور هستند.

[toggle title=”ثبت سفارش خرید” state=”open”]برای سفارشات عمده انواع لیوان یکبار مصرف می توانید همین حالا با شرکت فرتاک تماس گرفته و خرید خود را انجام دهید و در سریع ترین زمان ممکن آن را در شهر مورد نظر خود تحویل بگیرید.[/toggle]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *