لیوان یکبار مصرف جدید بسته بندی

امروزه برای بسته بندی بسیاری از محصولات سعی می شود تا از ظروف مناسب در این زمینه استفاده شود. یکی از اصلی ترین پارامترهایی که تولید کننده های مواد غذایی خلاق به آن فکر می کنند این است که سعی کنند با استفاده از ظروف بسته بندی منحصر به فرد، کار خاص تری را به بازارها ارائه دهند. لیوان یکبار مصرف جدید مناسب بسته بندی یکی از این نمونه ها است که می تواند یک طرح فوق العاده جدید و عالی به حساب بیاید.

لیوان یکبار مصرف جدید بسته بندی

نمونه لیوان یکبار مصرف جدید بسته بندی

این شرکت اقدام به عرضه نمونه ای جدید از ظروف بسته بندی کریستالی تحت عنوان لیوان های یکبار مصرف درب دار کرده است که دارای ویژگی های فوق العاده ای هستند و می توانند برای بسیاری از افراد و تولید کننده ها کاربرد داشته باشند.

نمونه لیوان یکبار مصرف جدید بسته بندی

  • طرح امروزی و کاربردی

یکی از مواردی که می توان به آن اشاره کرد این است که این لیوان دارای یک طرح امروزی است و از طرفی توانایی این را دارد که محصول شما را به شکل خاص تری به مصرف کننده ها و خریدارها معرفی کند. همچنین می تواند برای بسته بندی انواع مختلفی از مواد غذایی از قبیل: خشکبار، پاستیل، شکلات، میوه خشک و … کاربرد داشته باشد.

  • درب کاملا فیکس و آب بندی

از اصلی ترین و مهم ترین پارامتر هایی که ظروف بسته بندی باید داشته باشند، داشتن درب فیکس است. این لیوان ها با داشتن درب هایی که کاملا روی بدنه فیکس می شود می تواند محتوای درون ظرف را بسته بندی کند.

همچنین این درب ها می توانند ظرف را آب بندی کنند که در نوع خود یک ویژگی خاص، برای این ظرف بسته بندی محسوب میشود.

نمونه لیوان یکبار مصرف جدید بسته بندی

  • سایز های مختلف

سایز بندی مختلف در این لیوان ها سبب شده که حجم های متفاوتی از محصول را بتوان در آن ها جای داد. ۳ سایر اصلی این لیوان ها به شکل ۳۵۰ و ۴۵۰ و ۵۵۰ سی سی هستند و ارتفاع های متفاوتی دارند.

  • کیفیت عالی و قابلیت تولید رنگ سفارشی

این لیوان ها از مواد اولیه مرغوب تولید می شوند و بدنه بسیار مقاوم و شفافی دارند که این مورد را کاملا می توان در ظاهر ظرف مشاهده کرد.

از طرف دیگر می توان آن ها در رنگ های مختلف هم سفارش داد. برخی آن ها را به صورت بلک لایت یا همان شیشه ای رنگی سفارش می دهند و برخی به صورت رنگی مات این لیوان ها را خریداری می کنند.

البته باید در نظر داشت که رنگ پایه این لیوان ها به صورت شفاف کریستالی است.

فروش عمده ظروف بسته بندی مقاوم

از مزیت هایی که این شرکت برای خریدارها دارد این است که می توان محصول را به صورت عمده در حجم دلخواه خریداری کرد.

فروش عمده ظروف بسته بندی مقاوم

این موضوع کمک بسیار زیادی می کند تا بتوان از طریق آن قیمت مناسب تری را دریافت کرد و محصول به صورت اورجینال با کیفیت اصلی در دسترس شما قرار بگیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *