لیست شرکتهای تولید کننده لیوان کاغذی

این مرکز به عنوان یکی از شرکتهای تولید کننده لیوان کاغذی در ایران این محصولات را با کیفیت اورجینال و قیمت عمده به بازار های سراسر کشور عرضه می کند. لیوان کاغذی یکی از محصولاتی است که مصارف مختلفی در مکان های متعدد دارد و در بسیاری از مجلس ها و مهمانی ها و حتی ادارات و شرکت ها مشاهده می شود. خوشبخاته این محصولات در سایز های مختلفی در این شرکت موجود هستند و می توان آن ها را به صورت عمده خریداری نمود.

پرکاربرد ترین مدل های لیوان یکبار مصرف کاغذی

پرکاربرد ترین مدل های لیوان یکبار مصرف کاغذی

مدل های لیوان کاغذی می تواند بر حسب مکانی که قرار است از آن استفاده شود متفاوت باشد. برخی از خریدار ها قصد دارند از این محصولات در مکان هایی مانند اداره ها استفاده کنند به همین دلیل سعی می کنند از مدل هایی که دارای طرح های عمومی هستند بهره ببرند.

از طرف دیگر برخی از کافی شاپ ها نیز از این محصولات برای سرو نوشیدنی های بیرون بر خود استفاده می کنند. این افراد بیشتر سعی می کنند از لیوان کاغذی دوجداره که دارای درب هم هست خرید کنند.

حجم این لیوان یکبار مصرف مختلف است. موارد زیر بخشی از دسته بندی لیوان های کاغذی می باشد:

  1. ۹۰ سی سی
  2. ۱۱۰ سی سی
  3. ۱۲۰ سی سی
  4. ۱۸۰ سی سی
  5. ۲۲۰ سی سی
  6. ۳۶۰ سی سی

این لیوان ها می توانند به شکل تکجداره و دو جداره تولید شوند.

یکی از مهم ترین مزیت های این دسته از لیوان ها این است که تقریبا تنها نوع محصولی هستند که می توان در آن ها نوشیدنی های داغ ریخت.

برخی از مدل های لیوان های یکبار مصرف با مایعات داغ واکنش نشان می دهند که این موضوع می تواند برای سلامتی افراد مصرف کننده مضر باشد.

فروش عمده انواع لیوان کاغذی

فروش عمده انواع لیوان کاغذی

این شرکت موقعیتی را برای خریدار های ظرف یکبار مصرف به وجود آورده است که بتوانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت عمده خریداری کنند.

خریدار ها می توانند طبق نیازی که دارند سایز و مدل لیوان را تعیین کنند و سایر مشخصات مانند نوع کاغذ را نیز مشخص کنند و سپس برای دریافت قیمت و سفارش اقدام کنند.

اگر سوالی در مورد کالا داشتید می توانید با مشاوران فروش شرکت مطرح نمایید و مستقیما با آن ها تماس بگیرید.

فروش عمده انواع لیوان کاغذی در صورتی که از روش های جدید و صحیح خرید و فروش انجام شود می تواند دارای سود های مناسب برای خریدار ها باشد.

2 در مورد “لیست شرکتهای تولید کننده لیوان کاغذی”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *