قیمت لیوان کاغذی بزرگ ۳۶۰ سی سی درب دار

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ظروفی که در برخی از کافی شاپ ها و مکان هایی که نوشیدنی سرو می کنند، لیوان های کاغذی هستند. لیوان کاغذی بزرگ در سایز های ۳۶۰ سی سی در دو مدل دوجداره و تکجداره تولید می شوند که در صورت درخواست مشتری می توانند دارای درب باشند.

لیوان کاغذی در سایزبندی های مختلف

لیوان کاغذی بزرگ

لیوان های کاغذی محصولاتی هستند که سایز بندی های مختلفی دارند. این سایز ها از مدل های کوچک شروع می شود و تا سایز های بزرگ ادامه پیدا می کند.

به موارد زیر دقت کنید:

  • ۹۰ سی سی { لیوان شات }
  • ۱۲۰ سی سی
  • ۱۸۰ سی سی
  • ۲۲۰ سی سی
  • ۳۶۰ سی سی

این لیوان ها می توانند به شکل دو جداره و تکجداره تولید شوند. قیمت لیوان های دوجداره نسبت به تکجداره بالاتر است.

مزیت های ظروف یکبار مصرف کاغذی

لیوان کاغذی بزرگ

کاغذ یکی از مهم ترین مواد اولیه ای است که می توان از طریق آن تولید محصولات بسیار زیادی را انجام داد. یکی از این محصولات ظروف یکبار مصرف کاغذی است که اخیرا طرفدار های آن بیشتر شده اند.

یکی از مهم ترین دلیل هایی که استفاده از این ظروف مورد استقبال قرار گرفته است این است که برخی از مدل های ظروف یکبار مصرف می توانند در مقابل غذا و یا نوشیدنی داغی که در آن ریخته می شود واکنش هایی نشان بدهند که سبب یروز یکسری مشکلات زیستی و سلامتی می شود.

به همین دلیل شاهد هستیم که استفاده از لیوان های کاغذی برای سرو نوشیدنی های گرم بیرون بر مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.

از طرف دیگر یک مزیت فوق العاده ای که می توان برای این لیوان ها نام برد این است می توان روی آن ها چاپ لگو و یا تبلیغات را انجام داد!

شیک بودن ظاهر این محصولات از یک سو و قابلیت درب دار بودن آن ها از سوی دیگر می تواند نیاز بسیاری از مصرف کننده ها را برطرف سازد.

قیمت لیوان کاغذی بزرگ دوجداره درب دار

لیوان کاغذی بزرگ

قیمت لیوان کاغذی دوجداره درب دار بزرگ در این شرکت به دلیل فروش مستقیم نسبت به سایر مکان ها بسیار کمتر است. برای سفارش می توان ابتدا سایز مورد نظر را انتخاب کرد و با بخش فروش تماس گرفت.

چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری برای خرید دارید با مشاورین مجموعه که شبانه روز پاسخگوی خریدار ها هستند ارتباط بگیرید.

لیست قیمت روز این محصولات هم از طریق مشاورین فروش شرکت اعلام خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *