قیمت ظروف یکبار مصرف فست فود لاکچری

فست فود ها و کترینگ ها و رستوران ها و مکان هایی از این دست، خریدارهای اصلی ظروف یکبار مصرف هستند. اما در این شرکت، ما ظرف هایی را به خریدارها معرفی می کنیم که از نظر ظاهری بسیار شکیل هستند و قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارند. ظروف یکبار مصرف فست فود با طراحی بسیار لاکچری و مدرن در این شرکت با بهترین کیفیت تولید و توزیع می گردد.

انواع ظروف مناسب برای فست فود

ظروف یکبار مصرف فست فود

ظروف یکبار مصرف مناسب برای فست فودها و یا مکان هایی مانند فینگرفود ها و کترینگ ها بایستی حتما هم از نظر کیفیتی و هم از نظر ظاهری طراحی بسیار شیک تری داشته باشند.

ظروف زیادی هستند که می توانند برای این مکان ها مورد استفاده قرار بگیرند. برای مثال:

این محصولات از جمله مهم ترین محصولاتی هستند که وجود آن ها برای تهیه غذاهای بیرون بر بسیار حتمی است.

برخی از این مدل ها دارای قابلیت های خاصی هستند که می تواند درجه کیفیت و مرغوبیت را بالاتر ببرد. برای مثال ظروف آلومینیومی می توانند در مایکروویو قرار داده شوند و حتی این قابلیت را دارند که روی شعله مستقیم آتش هم قرار بگیرند و برای آن ها مشگلی به وجود نیاید.

[toggle title=”پیشنهاد ویژه!” state=”open”]اما برای خریدارهای دیگری که به ظاهر ظروف هم اهمیت می دهند پیشنهاد ویژه ای داریم!

ظروف تولید شده در این شرکت نه تنها قابلیت مایکروویوی دارد، بلکه می توان از آنها با عنوان ظروف لاکچری یاد کرد!

در زیر نمونه هایی از آن ها را مشاهده می کنید[/toggle]

بهترین ظروف بیرون بر فست فود مایکروویوی

ظروف یکبار مصرف فست فود

ظروف یکبار مصرف چندخانه مشکی یکی از جدیدترین و لوکس ترین محصولاتی هستند که در ایران تولید شده و در بازارهای داخلی و بین المللی به فروش می رسند.

این ظروف با داشتن درب هایی بسیار مقاوم و همچنین داشتن قابلیت ویژه ای که می توان ظرف را در مایکروویو قرار داد، توانسته اند از نظر کیفیتی بسیار بالاتر از سایر محصولات در بازار باشند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]جالب است بدانید این ظروف تنها در یک مدل نیستند و مدل های آن ها از تکخانه شروع می شود و تا ۷ خانه ادامه پیدا می کند![/box]

هر مدل از این ظروف بر حسب اندازه و بسیاری از پارامترهای دیگر قیمت گذاری می شوند. خرید این ظرف ها می تواند در بسیاری از مکان ها کاربردهای زیادی داشته باشد. برای دریافت کاتالوگ با مشاور فروش ارتباط بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *