قیمت ظروف یکبار مصرف بسته بندی میوه

ظروف یکبار مصرف بسته بندی میوه در واقع همان ظروف لانچ باکس و دلی و فوکری هستند که کاملا شفاف و طلقی می باشند و در سایزهای مختلف تولید می شوند. مصرف کننده ها عموما برای استفاده های مختلفی از این محصولات خرید می کنند. این ظروف به عنوان ظروف یکبار مصرف پذیرایی هم مصرف می شود. همچنین در برخی موارد شاهد آن هستیم که بسیاری از مصرف کننده ها به عنوان ظروف بسته بندی بستنی سنتی هم از این محصولات استفاده می کنند.

ظروف یکبار مصرف بسته بندی میوه

ظروف یکبار مصرف بسته بندی میوه

ظروف بسته بندی یکی از جدیدترین مدل ها از تولیدات ظروف یکبار مصرف است. اخیرا تولید کننده های محصولات غذایی مختلف، بیشتر به دنبال محصولاتی هستند که از نظر ظاهری شیک باشد و از طرفی کیفیت مناسبی هم داشته باشد.

در این میان ظروفی تولید شده اند که از نظر کیفیتی بسیار مناسب هستند و قیمت خوبی هم دارند. خریداران نیز برای استفاده های مختلف از این ظروف استفاده می کنند.

این ظروف در سه مدل زیر ارائه می شوند:

  • لانچ باکس
  • فوکری
  • دلی

هر کدام از این محصولات نیز دارای زیر بخش هایی هستند که تقسیم بندی را کامل می کنند. ظروف لانچ باکس و فوکری دارای دو اندازه بلند و کوتاه است و ظروف دلی در اندازه های بزرگ و کوچک و همچنین گرد و مربعی می باشد.

قیمت ظروف بسته بندی میوه خشک

ظروف یکبار مصرف بسته بندی میوه

برای بسته بندی میوه خشک هم می توان از ظروف بسته بندی متناسب آن ها استفاده نمود. ظروف مناسب بسته بندی میوه خشک بیشتر از جنس ظروف یکبار مصرف کریستالی هستند.

این ظروف در بیشترین تنوع تولید می شود و برای هر سلیقه ای می توان نوعی از این ظرف ها را خرید نمود.

قیمت این ظروف نیز با توجه به طرح و نمونه های آن ها متفاوت است.

موارد استفاده از ظروف لانچ باکس

ظروف یکبار مصرف بسته بندی میوه

ظروف لانچ باکس تنها برای میوه استفاده نمی شوند و برای بسته بندی خیلی از محصولات می توان از آن ها استفاده نمود. مزیت و برتری این ظروف نسبت به ظروف دیگر درب دار بودن و کیپ بودن درب آن ها است که کاملا روی خود ظرف قفل می شود و به طور کلی متصل به خود ظرف است.

انواع مختلف فوکری و دلی و … با کیفیت ها و قیمت های مختلف در بازار های داخلی و صادراتی پخش می شوند و برای مصرف های گوناگون استفاده می شوند.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد ظروف و سفارش دارید می توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *