قیمت ظروف غذا یکبار مصرف آلومینیومی به صورت عمده

قیمت ظروف غذا یکبار مصرف آلومینیومی به صورت عمده در این شرکت با قیمت بسیار مناسب جهت پخش به تمام کشور و همچنین جهت عرضه صادراتی محصولات به کشورهای دیگر عرضه می شود. جهت سفارش خرید این محصولات می توانید همین حالا با بخش فروش شرکت فرتاک تماس بگیرید.

 قیمت ظروف غذا یکبار مصرف آلومینیومی

نمونه های ظروف یکبار مصرف و ویژگی های آن ها

از سال های بسیار دور ظروف یکبار مصرف در ایران تولید شد و به دلیل راحت شدن استفاده از آن افراد زیادی از آن استقبال کردند.

خریداران این ظروف معمولا مرکز های پخش شهر ها و رستوران داران و … هستند که محصولات را به صورت عمده از تولید کننده سفارش می دهند.

رفته رفته تولیدات ظروف یکبار مصرف گسترش پیدا کرد و نمونه های مختلفی از طرح ها و رنگ ها به آن افزوده شد. پس از گذشت سالیان دیده شد برخی از ظروف یکبار مصرف متاسفانه به دلیل بی تدبیری برخی از مردم مصرف کننده در کشور بازیافت نمی شود و آسیب جدی به محیط زیست و بعضا به سلامتی انسان وارد می کند.

به همین علت در جست و جوی نوع خاصی از ظروف یکبار مصرف برآمدند که آسیب کمتری را وارد کند. ظروف یکبار مصرف آلومینیوم یکی از این نمونه ها بود. نمونه های دیگر آن ظروف یکبار مصرف کاغذی و ظروف یکبار مصرف گیاهی که اخیرا به تولیدات ظروف یکبار مصرفی افزوده شده هستند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]این شرکت ارائه دهنده انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیومی با کیفیت مناسب و قیمت به صرفه در بازار خرید و فروش عمده ایران است.[/box]

قیمت ظروف غذا یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم، یک ظرف مقاوم

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی یکی از نمونه هایی است که می توان از آن ها در فر نیز استفاده کرد. این ظروف دارای مقاومت بسیار خوبی هستند به همین علت خریدارها بیشتر رغبت دارند تا خرید این نوع از ظروف را انجام دهند.

مقاومت ظرف آلومینیومی در برابر حرارت و گرما یک مسئله اساسی است که می توان این مورد را جزئی از مزیت های استفاده از این ظروف دانست.

از دیگر مزیت های ظروف یکبار مصرف آلومینیومی تنوع آن در طرح ها و مدل ها است که می تواند پاسخگوی نیاز بسیاری از خریدارها در سراسر کشور باشد.

تنوعی مانند:

  • ظروف تک خانه یا تک پرسی
  • ظروف دو پرسی و سه پرسی و یک و نیم پرسی
  • ظروف خورشتی در سه مدل مربع، مستطیل و گرد
  • ظروف دو خانه مرغی و دو خانه کبابی
  • ظروف سه خانه

اصلی ترین مدل ظروف آلومینیومی که مورد استفاده خریدارها قرار می گیرد نوع تکپرسی و خورشتی است که رستوران داران از آن استفاده می کنند.

 قیمت ظروف غذا یکبار مصرف آلومینیومی

قیمت ظروف غذا یکبار مصرف آلومینیومی

قیمت ظروف یکبار مصرف آلومینیوم با توجه به تفاوت مدل ها و همچنین نوسانات قیمتی بازار برای مواد اولیه که گاها پیش می آید کمی متفاوت است.

دریافت لیست قیمت از این شرکت کاملا ساده است!

می توانید محصول مورد نظر و همچنین حجم خرید خود را مشخص کرده و به صفحه تماس با ما بروید و خرید خود را نیز از این طریق انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *