قیمت ظرف سس یکبار مصرف ۲ انس

برخی از محصولاتی که در ایران تولید می شوند و می توانند کارایی بسیار زیادی داشته باشند، ظروف یکبار مصرف هستند. از جمله این موارد می توان به ظرف های مناسب برای سس اشاره کرد که دارای طرح های متنوعی می باشند. قیمت ظرف سس یکبار مصرف می تواند برحسب حجم آن ها که معمولا بین ۱/۵ انس تا ۲ انس و حتی گاها بیشتر است، تعیین شود.

ظرف سس یکبار مصرف ۲ انس

قیمت ظرف سس یکبار مصرف

ظروفی که به عنوان بسته بندی سس استفاده می شوند می توانند اندازه های مختلفی داشته باشند. برخی از این محصولات در سایز های بزرگ تر و برخی در سایز ها و ابعاد کوچک تر هستند.

یکی از سایز هایی که در این زمینه در این شرکت تولید می شود، ظرف سس ۲ انس است که می توان از آن برای موارد مختلفی بهره گرفت.

از طرف دیگر باید اشاره کرد که از این ظرف کوچک تر هم وجود دارد، که سایز آن ۱/۵ انس می باشد.

ظرف سس یکبار مصرف مثلثی

قیمت ظرف سس یکبار مصرف

در بخش ابتدایی بیان کردیم که ظرف های سس یکبار مصرف تولید شده در این شرکت، در مدل های مختلفی هستند. یکی از مدل هایی که این محصولات دارند، ظروف مثلثی هستند که دارای طراحی خاص تری می باشند.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(to right, #f7971e, #ffd200);” color=”black;” align=”right;” ]این ظرف ها در رنگ های متنوعی تولید می شوند که می توان از رنگ قرمز، شفاف یا بی رنگ و مشکی یاد کرد که دارای طرافدار ها و خواهان بیشتری هستند.[/highlight-dash]

درست است که این ظروف به عنوان ظرف سس مورد استفاده قرار می گیرد، اما می توان از آن ها برای استفاده های دیگری هم بهره گرفت.

برای مثال می توان از آن ها برای بسته بندی عسل یک نفره هم استفاده نمود. حتی ما مشاهده کرده این که برخی از مشتری ها این ظرف ها را برای بسته بندی ناخن هم تایید می کنند!

این موارد می توانند به خریدار ها کمک بیشتری کنند تا بتوانند برای موارد های مختلفی از این محصولات استفاده کنند.

ظرف سالاد سزار به همراه سس کاپ مثلثی

قیمت ظرف سس یکبار مصرف

در میان این محصولات می توانیم به یکی از پک های فوق العاده برای ظرف سالاد سزار اشاره کنیم که در این شرکت تولید می شود.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]مهم ترین نکته ای که می توان برای این محصولات بیان کرد این است که دارای سایز بندی های مختلف هستند.[/highlight-dash]

این مورد می تواند کمک بسیار زیادی کند تا خریدار ها بتوانند یک پک سالادی خاص و منجصر به فرد را در اختیار خریدار های خود قرار دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *