قیمت ظرف دسر یکبار مصرف در دار

قیمت ظرف دسر یکبار مصرف که یکی از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های آن ها درب دار بودنشان است در این شرکت برای خرید های عمده اعلام می شود. این محصولات سایز های مختلف دارند و تعداد آن ها در کارتن متفاوت است. برخی از این ظرف ها دارای پایه های رنگی هستند که زیبایی آن ها را بیش از پیش می کند.

قیمت ظرف دسر یکبار مصرف در دار

ظرف دسر یکبار مصرف پایه دار

ظرف دسر یکبار مصرف پایه دار یکی از مدل های جدید طراحی شده و همچنین تولید شده در این شرکت است که تفاوت های بسیار زیادی با نمونه های موجود در بازار ها دارند.

این ظرف ها دارای پایه های رنگی هستند که رنگ آن ها به دلخواه مشتری ها مشخص می شود. از طرفی پایه آن ها می تواند به صورت شفاف هم تولید شود. مورد دیگری هم که باید به آن اشاره کرد این است که این ظرف ها درب دار هستند.

ظرف دسر یکبار مصرف پایه دار

اما این تنها مدل تولید شده به عنوان ظرف دسری پایه دار نیست!

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]برای تولید ظرف دسری پایه دار مدل های مختلفی در این شرکت در نظر گرفته شده است که هر یک از آن ها می توانند مورد بسیار مناسبی برای خریدار ها باشند.[/highlight-dash]

جدید بودن طرح آن ها کمک زیادی می کند به افرادی که دنبال محصولات تک و خاص هستند. درب این ظرف ها به شکلی است که کاملا روی ظرف کیپ می شود.

قیمت ظرف دسر یکبار مصرف جدید

قیمت ظروف یکبار مصرف دسر بر اساس سایز، کیفیت، مدل و … مشخص می شود. این محصولات می توانند دارای ویژگی های منحصر به فرد دیگری هم باشند که برای اطلاع دقیق از آن ها می توانید با مشاروین شرکت ارتباط بگیرید.

قیمت ظرف دسر یکبار مصرف جدید

از همه مهم تر این که این ظرف ها به دلیل داشتن درب کاملا کیپ می توانند به عنوان ظرف بسته بندی استفاده شوند. جدید بودن مدل آن ها یک مزیت بسیار عالی است که می تواند سبب جلب توجه بسیاری از مشتری های مصرف کننده شود.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(to right, #f7971e, #ffd200);” color=”black;” align=”right;” ]برای خرید این محصولات می توانید از راه های مختلفی که به عنوان راه ارتباطی با مشاورین قرار داده شده استفاده کنید.[/highlight-dash]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *