مجموعه 20plast شما را به خرید بهترین محصولات ظروف یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ظرف تک پرسی آلومینیومی کد 711

آنچه در این مقاله می خوانید...

ابعاد ظرف آلومینیومی تک پرسی کد 711ارزانترین قیمت ظرف یکبار مصرف آلومینیومی تک پرسیخرید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم به قیمت کارخانه
قیمت ظرف تک پرسی آلومینیومی

کد 711 در ظروف یکبار مصرف آلومینیوم یکی از انواع تک پرسی ها است که در این شرکت به قیمت درب کارخانه می توان آن را خریداری نمود. این ظرف به نوع تکپرسی کوچک معروف است اما نمی توان گفت که از نظر اندازه تفاوت خیلی زیادی نسبت به سایر تکپرسی ها دارد. برای خرید این محصول می توانید با این مجموعه در ارتباط باشید.

ابعاد ظرف آلومینیومی تک پرسی کد 711

قیمت ظرف تک پرسی آلومینیومی

یکی از مواردی که ممکن است برای خریدار ها سوال شده باشد این است که ابعاد این ظرف به چه شکلی است؟ این ظرف مانند تک پرسی های دیگر است اما در حد چند سانت کوچک تر می باشد.

طول این ظرف 19 سانتی متر است و عرض آن تقریبا 13 سانتی متر می باشد. ارتفاع این ظرف مانند اکثر ظروف تک پرسی آلومینیومی 4 سانتی است. این شرکت این محصولات را با کیفیت 55 میکرون به بازار های خرید و فروش عرضه می کند.

این ظرف دارای کیفیتی مناسب و قیمتی مقرون به صرفه است که بسیاری از خریدار ها سعی می کنند از آن بهره ببرند.

ارزانترین قیمت ظرف یکبار مصرف آلومینیومی تک پرسی

قیمت ظرف تک پرسی آلومینیومی

بسیاری از خریدار ها و مصرف کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به دنبال محصولی هستند که از نظر قیمتی مقرون به صرفه باشد. بسیاری از خریدار ها سعی می کنند از این محصولات با کیفیت های مناسب استفاده کنند.

مشاورین و کارشناس های فروش در این مجموعه به خریدار ها پیشنهاد می کنند که ظرف آلومینیومی کد 711 می تواند همه این نیاز ها را برای خریدار ها و مصرف کننده ها برطرف سازد.

بین تمام تکپرسی های تولید شده در ایران، این ظرف تنها محصولی محسوب می شود که دارای قیمت کمتری است. به همین دلیل به خریدار ها پیشنهاد می کنیم که برای داشتن یک محصول مرغوب و ارزان از این ظرف ها خرید کنند.

خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم به قیمت کارخانه

قیمت ظرف تک پرسی آلومینیومی

در بحث خرید، یکی از مواردی که برای خریدار ها به وجود می آید قیمت محصول است. از همه مهم تر خریدار هایی که خرید عمده دارند بیشتر به قیمت محصولات اهمیت می دهند.

ابتدا باید بیان کرد که قیمت این ظروف تحت تاثیر شمش آلومینیوم اعلام می شود. به این معنا که با افزایش و کاهش قیمت شمش، این محصولات هم تغییر قیمت دارند.

یکی از بهترین مسیر هایی که می توان این ظروف را با کمترین قیمت ممکن خریداری نمود این است که خرید مستقیم از مرکز اصلی را انجام داد؛ لذا به خریدار ها پیشنهاد می کنیم برای دریافت قیمت این ظروف با کیفیت اصلی با مشاورین ما در تماس باشند.

این شرکت به صورت روزانه قیمت انواع ظرف های یکبار مصرف آلومینیوم را به خریدار ها اعلام می کند. برای خرید این محصولات می توانید با این مجموعه در ارتباط باشید.

سارا دجلانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20plast شما را به خرید بهترین محصولات ظروف یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید