قیمت ظرف آلومینیوم دو خانه

این شرکت عرضه کننده عمده انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیومی دو خانه کبابی و مرغی در بازار داخلی و صادراتی است و انواع این محصولات را با قیمت های مختلفی ارائه می کند. ظرف آلومینیوم دو خانه یکی از محصولاتی است که دارای تنوع و سایز بندی های مختلفی می باشد.

ظرف آلومینیوم دو خانه کبابی

ظرف آلومینیوم دو خانه

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم دو خانه در چندین مدل مختلف تولید می شوند که هر یک می توانند دارای سایز بندی های مختلفی نیز باشند. ظروف آلومینیوم دو خانه کبابی یکی از این مدل ها است که در سایز بزرگ تولید می شود و دارای کیفیت مناسبی می باشد.

بسیاری از خریدار های این محصولات رستوران دار ها و کترینگ ها و فست فود ها و … هستند که نیاز دارند تا غذا های خود را به شکل بیرون بر استفاده کنند.

برای سرو غذای بیرون بر می توان از محصولات مختلفی از جمله انواع ظرف های آلومینیوم استفاده کرد چرا که این ظروف دارای درب هستند و می توانند به راحتی حمل شوند.

با استفاده از این ظروف می توان کباب و یا جوجه را در یک قسمت و برنج را در قسمتی دیگر در غذا سرو کرد و این غذا ها با یکدیگر تداخلی ندارند. این ظرف با یک درب مقوایی بسته بندی می شود و می توان برای بسته بندی کامل تر این محصول فویل آلومینیوم هم روی آن ها قرار داد.

ظروف آلومینیومی دو خانه مرغی

ظرف آلومینیوم دو خانه

یکی دیگر از نمونه های ظروف آلومینیوم دو خانه، نوع مرغی آن ها هستند که کیفیت مناسبی دارند. این ظروف در دو سایز متفاوت کوچک و بزرگ تولید می شوند که می توانند دارای کاربرد های بسیار زیادی باشند.

در این ظروف می توان خورشت مورد نظر را که می تواند مرغ، قرمه سبزی و … باشد را در یک قسمت و برنج را در بخش دیگر ظرف ریخت.

در این صورت هم می توان داخل رستوران ها و یا مکان های مورد استفاده آن ها استفاده کرد و از طرفی به دلیل این که این ظروف هم درب دار هستند می توان آن ها به عنوان ظروف بیرون بر هم مورد استفاده قرار داد.

[toggle title=”یک پیشنهاد!” state=”open”]پیشنهادی که داریم این است که برای خورشت هایی مانند قرمه سبزی و قیمه و … به عنوان ظرف بیرون بر از این محصولات استفاده نکنید. چرا که می تواند حین حمل کردن غذا به مقصد خورشت ها از ظرف بیرون بریزد.

می توان از این ظروف تنها به عنوان سرو در مکان رستوران و … استفاده کرد.

برای سرو غذای بیرون بر پیشنهاد می کنیم که ظرف خورشتی آلومینیوم را به صورت جداگانه و تک پرسی برنج را به شکل جدا استفاده کنید.

برای ظروف خورشتی می توانید از ظرف های گیاهی هم بهره ببرید.[/toggle]

قیمت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی غذا

این شرکت ارائه دهنده عمده انواع مختلف ظروف یکبار مصرف آلومینیوم در بازار های خرید و فروش داخلی است و می تواند نمونه های مختلفی از آن ها را به خریدار ها عرضه کند. برای دریافت قیمت عمده می توان در طول شبانه روز با شماره های زیر ارتباط برقرار نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *