قیمت انواع ظروف یکبار مصرف ارزان

ظروف یکبار مصرف ارزان ساخته شده از موادی است که می توانید پس از استفاده آنها را دور بریزید. علاوه بر اینکه بسیار کاربردی و راحت هستند، به شما امکان می دهند در وقت، کار و فضای آشپزخانه خود صرفه جویی کنید. در مراسم های مختلف نیز این ظرف ها حرف اول را می زنند. پذیرایی با این ظرف ها بسیار آسان است.

قیمت انواع ظروف یکبار مصرف ارزان

مشخصات ظروف یکبار مصرف شفاف باکیفیت

مشخصات ظروف یکبار مصرف شفاف باکیفیت ظروف شفاف معمولاً با انواع مختلف پلاستیک ، مقوا یا اجزای اکولوژیکی تهیه شده از مواد گیاهی قابل تجزیه زیست ساخته می شوند. هر ماده بافت و سازگاری متفاوتی را ارائه می دهد که مناسب مواد غذایی خاصی است. ظروف ساخته شده از مواد PP همیشه کدر یا شفاف هستند و دارای مقاومت در برابر حرارت تا ۱۰۰ درجه سانتیگراد ~ ۱۲۰ درجه سانتیگراد ، مقاوم در برابر اسید و قلیایی ، مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، ضد تصادف ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا هستند. این مناسب ترین مواد برای ظروف پلاستیکی است. این ظروف از جمله مزایای بسیاری که دارند باعث صرفه جویی در کار شستن و خشک کردن ظروف می شوند ، به شما امکان می دهند زمان و مکان را در انبار ذخیره کنید و به راحتی می توانید آنها را حمل کنید.

معمولاً به عنوان مواد ظروف محصولات لبنی تخمیر شده (محصولات اسید لاکتیک مانند یاکولت ، ماست) استفاده می شود. در سالهای اخیر به طور عمده برای تولید ظروف بدون شستشو استفاده شده است ، مانند فنجان بدون شستشو ، جعبه سالاد ، ظرف تخم مرغ. فوم PS را فایرو فوم نیز می نامند که با افزودن ماده کف کننده در طی فرآیند تولید شده تا حجم را بیست تا صد برابر افزایش دهد و می تواند برای بسته بندی مواد یا ظرف مورد استفاده قرار گیرد. مواد PS با خاصیت مقاومت در برابر حرارت در ۶۰ درجه سانتی گراد است.

منبع اصلی مواد اولیه PLA به جای هیدروکربن های نفتی از گیاهان است. محصولات PLA دور انداخته شده توسط میکروارگانیسم های موجود در خاک می توانند به دی اکسید کربن و آب تجزیه شوند و سپس از طریق فتوسنتز به نشاسته تبدیل شوند. این نوعی از محصولات پلاستیکی تجدید پذیر و سازگار با محیط زیست است که اثرات آن در معرض خطر عمومی نیست.

همه مواردی که ذکر کردیم کاربرد بیشتری از ملامین دارند. رزین ملامین می تواند گرما را تا ۱۱۰ درجه سانتیگراد ~ ۱۳۰ درجه سانتیگراد تحمل کند و بدون تغییر شکل ، با این حال ، وقتی دما بیش از ۴۰ درجه سانتیگراد باشد یا مواد اسیدی مانند سرکه اضافه شود ، مقدار کمی سیانامید ترایمر (ملامین) آزاد می شود. مقدار بیشتری از ملامین مطابق با درجه حرارت بالاتر ترشح می شود ، این ماده برای بدن انسان خطرناک است و ممکن است خطر قرار گرفتن در مجرا در کلیه در مجاورت مجاری ادرار را افزایش دهد. 

خرید بی واسطه ظروف یکبار مصرف ارزان

خرید بی واسطه ظروف یکبار مصرف ارزان مرکز تولید تجاری ما یک از پیشرو ترین مراکز کشور می باشد که مهم ترین اولویت آن ها ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود است. در همین راستا ما امکان خرید ظروف یکبار مصرف ارزان را بدون هیچ واسطه ای و به صورت مستقیم از کارخانه فراهم نموده ایم. جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *