قیمت پخش فویل آلومینیوم ظروف یکبار مصرف

فویل آلومینیوم ظروف یکبار مصرف با کیفیت بی نظیری که دارد امروزه با قیمت ها و اندازه و ابعاد مختلفی به فروش می رسد. شرکت فرتاک مرکز اصلی پخش فویل های آلومینیومی در کشور ایران است که قیمت های فروش مستقیم و عمده را به خریدارها اعلام می نماید. برای خرید بهترین ظروف یکبار مصرف آلومینیوم و همچنین انواع فویل های آن می توانید با این شرکت تماس بگیرید.

فویل آلومینیوم ظروف یکبار مصرف

فویل آلومینیوم ظروف یکبار مصرف

فویل آلومینیوم ظروف یکبار مصرف یکی از بهترین وسایل برای بسته بندی غذا هستند. این فویل ها در کارخانه های تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی تهیه می شود و معمولا اگر قصد رسیدن به فروشنده اصلی را دارید تا خرید عمده را انجام دهید بهتر است از سایت های اینترنتی کمک بگیرید.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]شرکت فرتاک از مرکز های اصلی تولید و فروش انواع فویل های آلومینیومی در کشور است که جهت خریدهایی که دارای حجم بالاتری هستند می توان با مشاورین این شرکت تماس گرفت.[/box]

فویل آلومینیوم ظروف یکبار مصرف

 

اندازه و سایز فویل آلومینیومی

فویل آلومینیومی به عنوان یک محافظ غذا محسوب می شود که جهت بسته بندی بهتر و راحت تر غذا استفاده می گردد.

این فویل ها در اندازه های مختلف و عرضه های متنوع تولید می شود:

  • فویل عرض ۲۰ ناخالص
  • فویل عرض ۲۵ ناخالص
  • فویل عرض ۳۰ ناخالص

این فویل ها در هر کارتن ۱۲ عدد هستند.

فویل آلومینیوم ظروف یکبار مصرف

قیمت فویل آلومینیوم

فویل های آلومینیومی که توسط شرکت فرتاک عرضه می شود به نمایندگی های زیادی در تمام کشور عرضه می گردد. این نمایندگی ها بیشتر در حوزه عرضه این فویل ها در حجم های پایین تر در کشور فعالیت می کنند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]شرکت فرتاک با فروش مستقیم انواع فویل های یکبار مصرف، قیمت های بسیار ارزان تری را به خریدارهای عمده اعلام می کند.[/box]

لیست قیمت فویل ها در عرض های مختلف از طریق مشاورین شرکت به شما اعلام می گردد.

فویل آلومینیوم ظروف یکبار مصرف

پخش فویل آلومینیوم بسته بندی غذا

پخش مستقیم فویل آلومینیوم با قیمت های عالی و تخفیف خورده در دسترس خریدارهای تمام کشور قرار دارد. این فویل ها در کیفیت های عالی در کنار فروش انواع ظروف آلومینیوم به تمام مشتری ها عرضه می شود.

سفارش خرید برای این محصولات از طریق سایت، شبکه های اجتماعی و یا تماس با مشاورین شرکت امکان پذیر است.

[toggle title=”راه های تماس” state=”open”]جهت دریافت محصولات، لیست قیمت ها، سفارش خرید و یا هر پرسش و ابهام دیگری با شماره های تماس شرکت ارتباط بگیرید.

یا با شماره همراه مدیریت فروش که در پایین صفحه مشاده می کنید تماس برقرار کنید.[/toggle]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *