فروش عمده ظروف بسته بندی قارچ

قارچ ها یکی از محصولات تولید شده در ایران هستند که به شکل فله و بسته بندی شده به بازار های داخلی و صادراتی عرضه می شوند. این شرکت عرضه کننده عمده انواع ظروف بسته بندی قارچ در ایران است که محصولات خود را با قیمت های متفاوتی به بازارهای سراسر کشور ارائه می کند.

ظرف قارچ ۴۰۰ گرمی

ظروف بسته بندی قارچ

قارچ ها محصولاتی هستند که عموما در گلخانه ها تولید می شوند و در بسیاری از مواقع تولید این محصولات به شکل انبوه است. پس از رسیده شدن این قارچ ها این محصولات آماده می شوند تا به بازار های داخلی و بین المللی عرضه شوند.

در این مرحله عرضه قارج ها به دو دسته تقسیم بندی می شود:

  • فروش فله قارچ
  • فروش قارچ بسته بندی شده

در زمینه قارچ های بسته بندی شده اولین مسئله انتخاب ظرف مورد نظر است. می توان از ظروف مختلفی برای این محصولات استفاده کرد که برخی از نمونه های آن ها را در این صفحه مشاهده می کنید.

این ظروف دارای کیفیت های مناسبی هستند و می توانند با یک سلفون به راحتی بسته بندی شوند. ظروف بسته بندی قارچ می توانند در بسیاری از مواقع نه تنها به ایران، بلکه به بسیاری از کشور های اطراف که متقاضی این محصول هستند صادر شود.

ظرف قارچ ۴۰۰ گرمی یکی از این نمونه ها است که با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شود. این ظروف دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند که می توانند حجم های مختلفی از محصول را در درون خود جای دهند.

بهترین نمونه ظروف بسته بندی قارچ در ایران

ظروف بسته بندی قارچ

یکی از بهترین نمونه های ظروف بسته بندی قارچ عکسی است که مشاهده می فرمایید. این ظروف دارای استحکام فوق العاده ای هستند و نه تنها می توانند با سلفون بسته بندی شوند بلکه خود دارای درب های شفافی هستند که می توانند مورد استفاده خریدارها قرار بگیرند.

این ظروف بدنه ای از جنس پلی پروپلین دارند که اصطلاحا به آن pp گفته می شود. یکی از نمونه های لاکچری ظروف تولید شده در ایران محسوب می شوند که در صورت تقاضای بالای ۵ هزار عدد امکان این را دارند که در رنگ های مختلفی به خریدار ها عرضه شوند.

قیمت ظروف بسته بندی قارچ

ظروف بسته بندی قارچ

این که قیمت ظروف بسته بندی قارچ چقدر است بستگی دارد به پارامتر هایی که از سوی خریدار و فروشنده این محصول تعیین می شود. به طور کلی برخی از موارد می توانند تاثیر زیادی بر قیمت نهایی محصولات داشته باشند:

  • حجم خرید
  • مرکز خرید
  • نحوه و روش سفارش محصول
  • اندازه ظرف
  • و…

برای دریافت قیمت این ظروف و خرید عمده آن ها می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با این شرکت تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *