فروش ظروف چند خانه یکبار مصرف

مدل ظروف یکبار مصرف چند قسمتی از جدیدترین محصولات ارائه شده در بازارهای داخلی و بین المللی است و یکی از مهم ترین مزیت های آن ها قابلیت قرار دادن در مایکروویو می باشد. ظروف چند خانه سلفی می توانند در مکان های مختلفی مانند کترینگ ها، فست فود ها و سایر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ظروف چند خانه سلفی کترینگ

ظروف چند خانه

مکان هایی مانند کترینگ ها یک مکان بسیار مهم برای استفاده از محصولات یکبار مصرفی هستند. این مکان ها با بیشترین مصرف و تهیه انواع غذا نیاز به ظروف یکبار مصرف خاصی دارند که بتواند نیازشان را بر طرف سازد.

سلف های چند خانه کترینگی یکی از بهترین انتخاب ها برای این خریدارها است که توانسته جای بسیاری از ظروف بی کیفیت را بگیرید.

ظروف این شرکت با قابلیت هایی همچون:

  • مایکروویوی بودن
  • درب دار بودن
  • مدل های مختلف چندخانه
  • داشتن مدل تک خانه
  • طراحی شیک

این شرکت در عرصه تولید ظروف یکبار مصرف چند قسمتی توانسته فعالیت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. نمونه های با کیفیت و متنوعی که در این شرکت عرضه شده در بسته بندی محصولات هم می تواند کاربرد داشته باشد.

از آن جا که بیشتر خریدارها این ظروف را در حجم های عمده و بالا خرید می کنند، محصولات این شرکت در حجم های بسیار بالا تولید می شوند و پاسخگوی نیاز تمام خریداران داخلی و خارجی هستند.

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظروف چند خانه

ظروف چند قسمتی از مواد اولیه مختلفی تولید می شوند. در انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیوم و حتی ظروف یکبار مصرف گیاهی هم شاهد آن هستیم که تولیدات این محصول انجام می شود.

متریال مختلف در تولید ظروف یکبار مصرف سبب می شود که خریداراها با انتخاب های بیشتری رو به رو باشند. ظروف کترینگ از محصولاتی هستند که با داشتن درب های مقاومی که دارند می توان از آن ها به عنوان ظروف بسته بندی هم استفاده نمود.

این ظروف دارای طیف وسیعی از مدل های مختلف است و در مدل های تک خانه دو و ۳ خانه و تا ۷ خانه ادامه پیدا می کند. تمام این مدل ها دارای درب هستند و مرغوبیت بسیار خوبی را دارند.

درب دار بودن این ظروف مهم ترین مزیتی است که می تواند تمام محتویات درون ظرف را کاملا بسته بندی کند و به صورت بیرون بر هم به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد.

برای اطلاع از قیمت محصولات به صورت عمده برای خرید بازار های داخلی و خارجی می توانید با مشاورین مجموعه ارتباط بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *