فروش انواع ظرف شیرینی یکبار مصرف

ظرف شیرینی یکبار مصرف انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها برای نوع خاصی از شیرینی ها و بسته بندی ها کاربرد دارند. فروش انواع این ظروف با قیمت های مختلفی در این مرکز به شکل عمده انجام می شود.

انواع ظرف شیرینی یکبار مصرف

ظرف شیرینی یکبار مصرف

ظروف بسته بندی شیرینی نمونه ها و انواع مختلفی دارند که می توانند از نظر طراحی و اندازه ای با هم تفاوت داشته باشند. این محصولات به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

هر یک از این محصولات با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شوند و می توانند دارای کاربرد های فراوانی باشند. در زیر دو نمونه از محصولاتی که فروش این شرکت را به شما معرفی می کنیم.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]این شرکت عرضه کننده انواع این ظروف با قیمت های فروش عمده در بازار های داخلی و بین المللی است.[/box]

فروش جعبه کریستال شیرینی

ظرف شیرینی یکبار مصرف

فروش جعبه کریستالی بسته بندی شیرینی یکی از محصولاتی است که می تواند شیرینی ها و یا شکلات های قرار داده شده در خود را به راحتی بسته بندی کند.

این محصول کاملا بهداشتی است و می توانند سبب این شود که شیرینی های قرار داده شده را بدون هیچگونه لطمه ای در حمل و نقل ها وارد بازار کند.

دلیل این که شیرینی ها صدمه ای نمی بینند این است که این ظروف دارای درب هستند. درب دار بودن این ظروف مهم ترین ویژگی مثبت آن ها است.

از طرفی سایز بندی های مختلفی هم دارند که برای انواع شیرینی ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

ظروف کریستالی بسته بندی شیرینی یکی از شیک ترین و جذاب ترین محصولاتی هستند که می توانند مورد استفاده خریدار ها قرار بگیرند.

قیمت سینی یکبار مصرف کریستالی

ظرف شیرینی یکبار مصرف

یکی دیگر از نمونه های بسته بندی شیرینی سینی های کریستالی هستند که در شکل های مخلتفی تولید می شوند. این شکل ها معمولا گرد، مربع، مستطیلی و … می باشند که می توانند ابعاد مختلفی را از کوچک تا بزرگ شامل شوند.

قیمت این سینی ها بر حسب کیفیت، مدل، اندازه و … اعلام می شود که این شرکت یکی از اصلی ترین ارائه دهنده های انواع این محصولات در بازار های خرید و فروش است.

این سینی ها می توانند انواع مختلفی از شیرینی ها را در خود جای دهند و با سلفون بسته بندی شوند. داشتن سلفون ها روی این محصولات سبب مراقبت بیشتر از محصولات می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *