عرضه کارد یکبار مصرف مشکی ویژه

کارد یکبار مصرف مشکی در کنار قاشق و چنگال های مشکی رنگ در کارتن های ۱۰۰۰ عددی در این شرکت عرضه می شوند. این محصولات دارای مقاومت بسیار خوبی هستند و از نظر قیمتی به دلیل این که مستقیما از شرکت به سایر شهر ها پخش می شود دارای نرخ ارزان و مناسبی است. برای خرید عمده این محصولات می توانید از راه های مخلتفی اقدام کنید.

کارد و چنگال یکبار مصرف مشکی

کارد و چنگال یکبار مصرف مشکی

در حوزه ظرف ها و محصولات یکبار مصرفی می توان موارد مختلفی را نام برد که می توانند بخشی از نیاز های مصرف کننده ها را برطرف سازند.

یکی از این محصولات قاشق چنگال ها هستند که در بسیاری از رستوران ها و یا به طور کلی هر مکانی که از ظرف یکبار مصرف استفاده می کنند به کار می آید.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]این محصولات دارای کیفیت های بسیار متنوعی می باشند که بر حسب همین درجه بندی کیفی، قیمت گذاری می شوند.[/highlight-dash]

یکی از مهم ترین مزیت های این محصولات این است که مقاومت خوبی دارند و می توانند بدون دغدغه شکستن سریع، مورد استفاده قرار بگیرند.

نمونه های این محصولات تنها منحصر به یک مورد نیست. این شرکت تمام سه مدل زیر را تولید و عرضه می کند:

  • کارد
  • قاشق
  • چنگال

در بخش بعدی در رابطه با ظروفی صحبت می کنیم که می توانند با این کارد و چنگال و قاشق ها ست شوند و در بسیاری از فست فود ها و میهمانی ها و … مورد استفاده قرار بگیرند.

با ما همراه باشید.

ظروف یکبار مصرف ست با قاشق چنگال مشکی

ظروف یکبار مصرف ست با قاشق چنگال مشکی

 

در این بخش قصد داریم در کنار این کارد و چنگال های مشکی از ظروفی صحبت کنیم که می توانند در کنار هم یک ست کامل و شیک و جذاب را به مشتری های شما ارائه دهند.

ظروف یکبار مصرف مشکی یکی از نمونه های جذاب از محصولات یکبار مصرفی هستند که با داشتن قابلیت های فراوانی همچون موارد زیر توانسته اند در رفع نیاز خریدار ها موثر باشند:

  1. قابلیت مایکروویوی بودن
  2. دارای یک درب شفاف
  3. مقاومت بسیار خوب
  4. ظاهر بسیار شیک و لاکچری
  5. بسته بندی عالی برای پک های پذیرایی و …

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”right;” ]نکته قابل اهمیت این است که این ظروف تنها در یک مدل نیستند و دارای نمونه های چند قسمتی و ساده و… می باشند.[/highlight-dash]

به همین دلیل به افرادی که قصد دارند برای مکان های مختلفی مانند فست فود و رستوران و یا سایر مکان ها از این کارد و چنگال ها بهره ببرند، پیشنهاد می کنیم که حتما از این ظروف هم استفاده کنند و یک پک کامل و vip را به مشتری های خود ارائه دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *