ظروف یکبار مصرف پلاستیکی درب دار بسته بندی

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی درب دار بسته بندی عرضه شده در این شرکت یکی از بهترین محصولاتی است که با قیمت های مختلفی در این شرکت به خریدارها ارائه می شود. امروزه محصولات متنوعی هستند که به عنوان ظرف بسته بندی مورد استفاده مصرف کننده ها قرار می گیرند. برخی از آن ها به دلیل داشتن مزیت های بیشتر توانسته اند بازار خرید و فروش پر رونق تری را داشته باشند.

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی درب دار بسته بندی

ظروف یکبار مصرف بسته بندی شفاف درب دار

محصولات غذایی تولید شده در کشور برای عرضه به بازار معمولا به شکل بسته بندی شده و یا فله آماده می شوند. برای بسته بندی آن ها می توان از روش های مختلفی بهره گرفت. یکی از این روش ها استفاده از ظروف یکبار مصرف است.

ظروف یکبار مصرف بسته بندی شفاف درب دار

مدل های متنوعی از ظروف بسته بندی به بازار ارائه شده است. ازجمله:

 1. ظروف بسته بندی کریستالی
 2. ظروف بسته بندی مایکروویویی
 3. ظروف بسته بندی پلاستیکی
 4. ظروف بسته بندی شفاف
 5. و …

یکی از مهم ترین مزیت هایی که می توان برای این ظروف بیان کرد این است که دارای شفافیت هستند و محصول قرار داده شده در آن کاملا مشاهده می شود.

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی درب دار

از طرف دیگر این ظروف به دلیل داشتن درب های کیپ می توانند محتویات درون ظرف را کاملا محافظت کنند.

برای بسته بندی محصولات غذایی و غیر غذایی متفاوتی می توان از این ظرف ها بهره برد:

 1. خشکبار
 2. آجیل
 3. میوه تازه
 4. میوه خشک
 5. شیرینی
 6. شکلات
 7. پاستیل
 8. و …

سایزبندی های متفاوت در این ظروف می تواند مزیتی باشد که بتوان حجم های مختلفی از محصولات را در آن ها قرار داد.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”right;” ]جنس بدنه این ظروف pet است و نوعی از ظروف یکبار مصرف طلقی به حساب می آید.

مهم ترین مزیت و ویژگی برتری که می توان برای این ظروف بیان کرد این است که این ظرف ها دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر محصولات هستند در عین حال که دارای طرح های بسیار بسیار متنوع و شیک و همچنین دارای درب کیپ می باشند.[/highlight-dash]

خرید عمده انواع ظروف بسته بندی صادراتی

از آنجایی که بسیاری از مواد غذایی تولید شده در کشور به سایر کشور ها صادرات می شود نیاز است که از ظروف یکبار مصرف مناسب جهت بسته بندی آن ها بهره گرفته شود.

خرید عمده انواع ظروف بسته بندی صادراتی

بسیاری از کشورهای خریدار محصولات ایرانی در زمینه مواد غذایی سعی دارند تا محصولات با کیفیت را خریداری کنند و در مرحله اول به نوع بسته بندی آن ها توجه بیشتری می کنند.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(to right, #f7971e, #ffd200);” color=”black;” align=”right;” ]برای خرید عمده انواع ظرف های بسته بندی شفاف درب دار می توانید به شکل مستقیم با بخش فروش در ارتباط باشید.[/highlight-dash]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *