ظروف یکبار مصرف هیوا درب دار

ظروف یکبار مصرف هیوا یکی از مدل های ظروف یکبار مصرف کریستالی لوکس عرضه شده در این شرکت است که با مزیت داشتن درب مقاوم و فیکس توانسته رضایت بسیاری از خریدار ها را به دست آورد و نیاز آن ها را بر طرف سازد. ظرف های یکبار مصرف هیوا که بدنه شفاف دارند می توانند در صورت دلخواه مشتریان در رنگ های سفارشی هم تولید شوند.

ظروف یکبار مصرف هیوا درب دار

ظروف یکبار مصرف هیوا بسته بندی

ظروف یکبار مصرف هیوا یکی از بهترین ظرف های مناسب بسته بندی انواع مواد غذایی در ایران است که می تواند برای مصرف کننده ها مزیت های فراوانی را داشته باشد.

این محصولات دارای یک طرح کاملا خاص و منحصر به فرد هستند و شیک بودن آن ها برای خریدار ها یکی از مهم ترین پارامتر های انتخاب است.

از طرف دیگر یک مزیت بسیار مهم دیگر هم می توان برای آن ها بیان کرد و آن هم درب ظرف های هیوا است. خوشبخاته در این شرکت به یکی از مهم ترین نیاز های خریدار ها توجه زیادی شده است.

ظروف یکبار مصرف هیوا بسته بندی

بسیاری از خریدار ها نیاز دارند از ظرف های کریستالی بسته بندی استفاده کنند که درب فیکس داشته باشد چرا که یکی از مهم ترین نقطه ضعف های برخی از ظرف های کریستالی این است که درب آن ها کاملا روی ظرف کیپ نمی شود.

این شرکت در تولیدات خود به این موضوع اهمیت بسیار زیادی داده است که مصرف کننده ها و شرکت های بسته بندی مواد غذایی بتوانند محصولات را در بسته بندی های مخصوص و مطمئن دریافت کنند.

ظروف یکبار مصرف هیوا بسته بندی

از طرفی این ظرف ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند. به این معنا که نه تنها مدل شفاف و بی رنگ، بلکه مدل های رنگی شیشه ای یا بلک لایت و یا مدل های رنگی مات هم در این شرکت عرضه می شوند.

سایز های این ظرف ها مختلف است و در صورتی که نیاز دارید ظرف خاصی را با سایز مخصوص خریداری کنید می توانید از مشاورین درخواست کنید که آن را برای شما ارسال کنند.

قیمت فروش ظروف یکبار مصرف کریستالی

قیمت فروش ظروف یکبار مصرف کریستالی بسته به طراحی و اندازه آن ها متفاوت است. این محصولات می توانند در حجم های مختلفی عرضه شوند.

قیمت فروش ظروف یکبار مصرف کریستالی

به دلیل این که این ظرف ها به صورت مستقیم از کارخانه بارگیری می شوند دارای قیمت های بسیار مناسب تری هستند و این امر می تواند یک مزیت بسیار مهم برای خریدار هایی باشد که قصد خرید عمده این محصولات را دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *