ظروف یکبار مصرف مخصوص ژله با طراحی فانتزی

ظروف یکبار مصرف مخصوص ژله ظروفی بسیار پر کاربرد و متنوع هستند که در طراحی های بسیار فانتزی و شیک به بازارهای سراسر کشور عرضه می شوند. تولید کننده های زیادی در ایران در این حوزه مشغول به فعالیت هستند. برخی از این شرکت ها تلاش دارند تا محصولاتی متنوع، شیک و در عین حال قیمت مناسب را به خریدارها و بازارهای متقاضی، چه در ایران و چه در خارج عرضه کنند.

ظروف یکبار مصرف مخصوص ژله

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]شرکت فرتاک این محصولات در چندین طرح گوناگون و بعضا درب دار به صورت عمده به خریدارهای داخلی و صادراتی ارائه می نماید.[/box]

انواع ظروف یکبار مصرف مخصوص ژله درب دار

ظروف یکبار مصرف مخصوص ژله

خوشبختانه تنوع بسیار زیادی را می توان در انواع ظروف یکبار مصرف مشاهده نمود. هر یک از این محصولات در حوزه خاصی جای می گیرند و مصرف کننده های مخصوص به خود را دارند.

جالب است که در هر حوزه ای از این ظروف، می توان شاهد نمونه های متفاوت تر و گسترده تری بود که طیف بیشتری از مصرف کننده ها می توانند از آن استفاده کنند.

ظروف یکبار مصرف دسری نیز از همین نمونه ها است. برای مثال می توان به نوع ظروف دسری یکبار مصرف دربدار اشاره نمود که در حوزه ظروف یکبار مصرف لوکس جای می گیرند و خریدارهای بسیار زیادی هم دارند.

این ظروف نه تنها برای ژله بلکه حتی برای بسته بندی هم محصول بسیار عالی هستند.

ظروف یکبار مصرف دسری پایه دار

ظروف یکبار مصرف مخصوص ژله

ظروف یکبار مصرف دسری پایه دار، محصولی است که به عنوان استفاده برای ژله بیشتر استفاده می شود. بهترین محصولات یکبار مصرفی دسری و ژله از مواد اولیه بهداشتی در کارگاه های املا استاندارد و دستگاه های مدرن و به روز تولید می شوند.

از این سو می توان در این زمینه به بسیاری از محصولات تولید شده اعتماد نمود چراکه کشورهای دیگری هم از این محصولات خرید می کنند و سفارشات خود را به ایران می دهند.

ظروف یکبار مصرف ژله پایه دار تولید شده در این شرکت، یک قابلیت ویژه و استثنایی دارند!

این ظروف دارای پایه ای رنگی می باشند که پایه آن از خود ظرف جدا می شود و می توان پایه های رنگارنگی را برای آن ها استفاده نمود.

ظرف دسری یکبار مصرف کریستالی مدل دار

ظروف یکبار مصرف مخصوص ژله

اما ممکن است برخی از خریدارها در انتخاب محصول خود به دنبال ظرفی شیک و در عین حال بدون پایه باشند. ما به این عزیزان این ظرف دسری پیشنهاد می کنیم که در بالا عکس آن را مشاهده می کنید.

این ظروف یکبار مصرف کریستالی دسری دارای یک طرح بر روی شکل ظاهری خود هستند که این ظرح همانطور که می بینید، حالت مثلثی شکل دارد.

[toggle title=”نکته مهم!” state=”open”]لازم به ذکر است که بگوییم تمام ظروفی که مشاهده می کنید در انواع رنگ ها تولید می شود:

  • شفاف
  • بلک لایت
  • رنگی { پلاستیکی } این قابلیت بیشتر در ظروف بسته بندی و دسری درب دار وجود دارد. [/toggle]

خرید شیک ترین و فانتزی ترین ظروف یکبار مصرف ژله

خرید بهترین و شیک ترین مدل های فانتزی ظروف یکبار مصرف ژله از طریق نمایندگی های گوناگون در ایران قابل انجام است.

اما چنانچه شما قصد خرید عمده این محصول را دارید بهتر است از طریق شرکت اصلی فروش سفارش خود را ثبت کنید.

به این منظور شماره های کارشناسان مجموعه فرتاک را در زیر مشاهده می کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *