ظروف یکبار مصرف مارال | تولید ظروف بسته بندی

این شرکت به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده و عرضه کننده انواع ظروف یکبار مصرف و بسته بندی، ظروف یکبار مصرف مارال کریستالی را در سایز های مختلف به صورت عمده به مشتریان عزیز ارائه می دهد. این ظروف دارای مدل های مختلفی هستند که می توان از طریق ارتباط گرفتن با بخش فروش این شرکت کاتالوگ کامل را دریافت کرد.

ظروف یکبار مصرف مارال | تولید ظروف بسته بندی

راه های ارتباطی با بخش فروش را می توانید در صفحه تماس با ما و همچنین انتهای صفحه مشاهده کنید.

سایزبندی ظروف کریستالی مارال یکبار مصرف

امروزه استفاده از ظروف بسته بندی و دسری در حوزه محصولات یکبار مصرفی افزایش بسیار زیادی داشته است. به شکلی شاهد هستیم بسیاری از شرکت ها و تولید کننده ها سعی می کنند از نمونه های این ظروف را خریداری کنند.

سایزبندی ظروف کریستالی مارال یکبار مصرف

ظروف بسته بندی مارال دارای جنس کریستالی هستند و مهم ترین ویژگی که می توان برای این ظروف بیان کرد سایز بندی های آن ها است.

  • ۶۰ سی سی این ظرف کوچک ترین سایز ظروف مارال است
  • ۱۲۰ سی سی
  • ۲۰۰ سی سی
  • ۳۰۰ سی سی
  • ۴۶۰ سی سی
  • ۶۵۰ سی سی
  • ۸۵۰ سی سی
  • ۱۱۰۰ سی سی بزرگ ترین سایز ظروف مارال

هر یک از این محصولات دارای ابعاد مختلفی هستند که می توانند حجم های متفاوتی از محصولات را در خود جای دهند. هر یک از این ظرف ها مناسب برای بسته بندی خاصی هستند که بسته به سایز مشخص می شود.

ظروف یکبار مصرف مارال

برخی از آن ها مناسب برای بسته بندی خشکبار و شیرینی و شکلات و برخی دیگر به عنوان بسته بندی های تک نفره مورد استفاده قرار می گیرند.

در زیر شما می توانید طول و عرض و ارتفاع این ظرف ها را به شکل کامل مشاهده کنید:

سایزبندی ظروف کریستالی مارال یکبار مصرف

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”right;” ]یکی از اصلی ترین و مهم ترین مزیتی هایی که ظروف کریستالی مارال دارند این است که درب آن ها کاملا روی خود ظرف کیپ و فیکس می شود.[/highlight-dash]

ظروف یکبار مصرف مارال

این امر می توانند سبب شود که خریدارها و مصرف کننده های این دسته از ظروف اطمینان حاصل کنند که محصولات به شکل کامل و بدون ورود هوا به آن بسته بندی شده اند. از طرف دیگر سبب کاهش بسیاری از هزینه ها برای خریدارها خواهد شد.

ظروف یکبار مصرف مارال

فروش عمده ظروف بسته بندی مارال

ظروف یکبار مصرف کریستالی مارال با داشتن ده ها رنگ و مدل و سایز محصولاتی فوق العاده هستند که می توان از آن ها برای کاربرد های مختلفی بهره برد. این شرکت به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز فروش عمده ظروف بسته بندی مارال، تمامی این ظرف ها را به شکل عمده به خریدارهای سراسر کشور ارائه می دهد.

فروش عمده ظروف بسته بندی مارال

ظروف بسته بندی کریستالی مارال فوق العاده ترین و منحصر به فرد ترین محصولاتی هستند که هم می توانند جهت بسته بندی مواد غذایی و هم جهت مواد غیر غذایی استفاده شوند.

فروش عمده ظروف بسته بندی مارال

بهترین ظروف بسته بندی مواردی هستند که دارای بدنه های مقاوم باشند و ظرف های مارال را می توان به عنوان یکی درجه یک ترین و لوکس ترین ظرف های تولید شده در این زمینه معرفی نمود.

بدنه های کاملا شفاف و استفاده از مواد اولیه با کیفیت درجه یک سبب شده تا بتوان از آن ها جهت مصارف مختلفی بهره برد.

فروش عمده ظروف بسته بندی مارال

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]برای خرید عمده انواع سایز های ظروف مارال برنا می توانید به صورت مستقیم با راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما و زیر صفحه مشاهده می کنید با مشاورین ارتباط بگیرید و در صورت نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر از مشاور های بخش فروش، راهنمایی بگیرید.[/highlight-dash]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *