مجموعه 20plast شما را به خرید بهترین محصولات ظروف یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ظروف یکبار مصرف غذاخوری سلفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظروف یکبار مصرف غذاخوری سلفیظروف یکبار مصرف مشکی چهارخانه کد 403تولید کننده ظروف یکبار مصرف مشکی
ظروف یکبار مصرف غذاخوری

شاید شما هم مدل هایی از ظروف یکبار مصرف غذاخوری سلفی که دارای چند خانه و یا چند قسمت جدا شده از هم می باشند را در مکان های مختلفی دیده باشید. این شرکت عرضه کننده انواع این محصولات در مدل های مختلف است که می توانید از آنها به عنوان پک پذیرایی و حتی ظرف غذا بیرون بر استفاده کنید. این ظروف همگی دارای درب هستند.

ظروف یکبار مصرف غذاخوری سلفی

ظروف یکبار مصرف غذاخوری

امروزه بسیاری از مصرف کننده ها ترجیح می دهند غذا های خود را درون یک مدل ظرف استفاده کنند. ظروف غذاخوری سلفی چند قسمتی محصولاتی هستند که می توانند نیاز بسیاری از خریدار ها را در این زمینه بر طرف سازند.

این شرکت یکی از ارائه دهنده های این محصولات از کارخانه به خریدار ها در سراسر کشور است. نمونه های مختلفی از این محصولات را می توان در کاتالوگ مشاهده کرد که هر کدام می توانند بخشی از نیاز های خریدار ها را بر طرف سازند.

ظروف یکبار مصرف مشکی چهارخانه کد 403

ظروف یکبار مصرف غذاخوری

یکی از مدل هایی از این ظروف که بسیار پر کاربرد است ظروف 4 خانه هستند. این محصولات می توانند به شکل های مختلفی باشند و طراحی ظاهری آن ها با یکدیگر متفاوت است.

برای مثال یکی از کد هایی که در این شرکت از این ظرف ها تولید و توزیع می شود ظرف کد 403 است که دارای 4 خانه می باشد و می توان از آن ها برای سرو صبحانه های درون بر و بیرون بر و حتی پک های پذیرایی در میهمانی ها استفاده نمود.

از طرف دیگر برخی دیگر از مدل های این محصولات به شکل ظرف های 3 خانه و 5 خانه و حتی در برخی از ظروف مدل دو خانه هستند که می توانند برای مصارف مختلفی خریداری شوند.

تولید کننده ظروف یکبار مصرف مشکی

ظروف یکبار مصرف غذاخوری

این شرکت به عنوان تولید کننده ظروف یکبار مصرف مشکی چندخانه نمونه های مختلف را برای خریدار ها عرضه می کند. برای دریافت تمام مدل های محصولات می توانید از دو راه اقدام کنید.

در مرحله اول می توانید با بخش پشتیبانی و مشاوره صحبت کنید و درخواست کاتالوگ محصولات را داشته باشید.

از طرف دیگر اگر مایل هستید که در ابتدا از تمام مدل های ظروف دیدن کنید می توانید در هر کجای کشور که هستید سفارش پک نمونه از تمامی محصولات را داشته باشید.

این پک شامل سه کارتن ظرف است که از نمونه های مختلف یک عدد گذاشته می شود که خریدار ها بتوانند از نزدیک کیفیت آن ها را مشاهده کنند.

سارا دجلانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20plast شما را به خرید بهترین محصولات ظروف یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید