فروش ظروف یکبار مصرف درب دار رستورانی

اگر در حال پیدا کردن مرکز پخش و فروش ظروف یکبار مصرف درب دار مخصوص رستوران و ظروفی که مناسب مراکز حمل غذا به مقاصد که به اصطلاح به آن ظروف بیرون بر یکبار مصرف هم گفته می شود هستید، می توانید تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]ما در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با محصولات مجموعه پخش عمده ظروف یکبار مصرف خود آشنا کنیم تا شما بتوانید انتخاب دقیق تری را داشته باشید.[/box]

ظروف یکبار مصرف درب دار

انواع ظروف یکبار مصرف درب دار

ظروف یکبار مصرف درب دار که مخصوص استفاده در رستوران و ظروف بیرون بر مراکز مختلف هستند، انواع مختلفی دارند.

این انواع در شکل ظاهری و نحوه استفاده مکان مورد نظر برمی گردد.

به طور کلی انواع ظروف یکبار مصرف درب دار به این صورت تقسیم بندی می شوند:

  • ظروف تک پرسی و دوپرسی فومی
  • ظروف تک پرس درب دار گیاهی
  • سطل های پلاستیکی درب دار
  • ظروف کیترینگ چندخانه پلاستیکی
  • لانچ باکس و فوکری

این ظروف از بهترین و کاربردی ترین ظروف تولید شده و عرضه شده در بازار می باشد.

مواردی که از آن ها نام بردیم از انواع ظروف یکبار مصرف درب دار رستورانی هستند که استفاده زیادی هم دارند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]در این میان ظروف یکبار مصرف فومی و ظروف یکبار مصرف گیاهی بیشترین مقدار و اندازه فروش را دارند.[/box]

عرضه انواع ظروف یکبار مصرف درب دار سبب شده تا بیشتر مکان هایی که به ظروف یکبار مصرفی نیاز دارند که دارای درب باشد تا حمل غذا را آسان تر کند راحت تر خرید خود را انجام دهند.

در میان این موارد ظروف یکبار مصرف فومی بیشترین کاربرد را برای مراکز تهیه غذا دارد.

از بهترین مزیت ظروف یکبار مصرف فومی می توان به قیمت بسیار مناسب آن اشاره کرد که در حجم خرید های بالا می تواند برای خریدار ها و استفاده کننده ها مقرون به صرفه تر باشد و از طرفی کارایی بیشتری نیز داشته باشد.

ظروف یکبار مصرف درب دار

ظروف تک پرسی درب دار

ظروف یکبار مصرف تک پرسی از انواع ظروف گیاهی و فومی هستند. البته قابل به یادآوری می باشد که در تولید و عرضه ظروف یکبار مصرف فومی از ظرف دو پرسی نیز استفاده می شود.

ظروف دوپرسی نسبت به تک پرس دارای اندازه بزرگ تری است و حجم بیشتری را برای غذا در خود جای می دهد.

همچنین در تولید ظروف گیاهی یکبار مصرف نیز نوع تک پرسی هم وجود دارد که دارای درب است و استفاده و کاربرد فراوانی را برای رستوران ها و… دارد.

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی نیز دارای تک پرسی هایی می باشند که همراه با درب هستند. این ظروف در ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شوند.

ظروف یکبار مصرف درب دارظروف یکبار مصرف درب دار

خرید عمده ظروف یکبار مصرف بیرون بر

محصولات و ظروفی که در بالا از آنها نام بردیم مناسب ظروف بیرون بر هستند که در رستوران ها و دیگر مراکز به کار برده می شود.

خرید عمده این ظروف از این مرکز در حجم های بالاتر امکان پذیر است.

برای خرید عمده ظروف یکبار مصرف درب دار می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری به مرکز پخش مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

[toggle title=”خرید غیرحضوری” state=”open”]خرید به روش غیرحضوری که امروزه بیشتر خریداران از این روش استفاده می کنند، سبب می شود تا شما بتوانید خرید خود را با پرداخت پول کمتر دریافت کنید.[/toggle]

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]در روش خرید غیرحضوری شما دیگر هزینه صرف زمان و هزینه حمل و نقل به مرکز را پرداخت نمی کنید و تنها با یک تماس خرید خود را دریافت می کنید. [/box]

این مهم ترین مزیت خرید غیرحضوری است که در میان خریداران طرفدار پیدا کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *