ظروف یکبار مصرف ثمین با پایه رنگی

ظروف یکبار مصرف ثمین یکی از نمونه ظروف دسری است که به همراه پایه جداگانه تولید شده و می توان آن ها را در رنگ های مختلف سفارش داد. این پایه ها به شکل شفاف و رنگی تولید می شوند و سبب شیک شدن مدل ظرف خواهند شد. یکی از بهترین مزیت هایی که می توان برای این محصولات بیان کرد این است که این ظرف ها دارای درب های تخت هستند و می توانند به راحتی یک ظرف بسته بندی ایده آل به حساب بیایند.

ظروف یکبار مصرف ثمین با پایه رنگی

ظروف یکبار مصرف ثمین دسری

انواع ظروف یکبار مصرف دسری از محصولاتی هستند که در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از خریدارها قرار می گیرند.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”right;” ]این محصولات در مدل های مختلفی تولید می شوند و یکی از اصلی ترین عامل هایی که در آن ها توسط خریدارها بررسی می شود شیک بودن و خاص بودن آن ها است.[/highlight-dash]

لوکس بودن و فانتزی بودن طراحی ظرف یکبار مصرف ثمین یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که سبب شده تا خریدارها از آن به عنوان یک مزیت یاد کنند.

ظروف یکبار مصرف ثمین دسری

همچنین جدا شدن پایه آن و امکان سفارش این محصول به صورت رنگی می تواند عاملی باشد که بتوان آن را متمایز از سایر محصولات دانست. داشتن درب تخت و کاملا کیپ نیز از دیگر مزیت های این ظرف های دسری یکبار مصرف است که دلیل دیگر بر خاص بودن آن به حساب می آید.

این ظرف ها می توانند دارای بدنه های رنگی هم باشند. در صورتی که قصد دارید ظرف را به رنگ دلخواه خود داشته باشید می توانید به مشاورین در ارتباط باشید.

فروش عمده ظروف دسری درب دار

فروش عمده ظروف یکبار مصرف دسری درب دار با قیمت های مختلفی انجام می شود. موارد مختلفی هستند که می توانند روی نرخ محصولات تاثیر داشته باشند.

فروش عمده ظروف دسری درب دار

یکی از موارد قیمت روز مواد اولیه است که توسط شرکت مورد بررسی قرار می گیرد و به خریدارها اعلام می شود.

همچنین سایز و رنگ محصول از عامل های موثر بر قیمت است. برای دریافت لیست قیمت و همچنین دریافت موجودی محصولات می توانید با بخش فروش در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *