ظروف یکبار مصرف بسته بندی خشکبار

انواع مختلف ظروف یکبار مصرف خشکبار در این شرکت با قیمت های عالی و به شکل عمده عرضه می شود. ظروف بسته بندی خشکبار دارای درب های مقاوم و مدل های ظروف چندخانه هستند و می توانند به راحتی محصولات را بسته بندی کنند.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار

یکی از محصولاتی که در بسته بندی ها نیاز به ظرف های درب دار با کیفیت دارد، خشکبار هستند. این ظروف تنوع زیادی دارند. اما یکی از مهم ترین مشخصه هایی که به عنوان یک اصل، باید در این ظرف ها وجود داشته باشد، درب مقاوم و کیپ است.

این ها از محصولاتی هستند که بیشترین کاربرد را در بسته بندی انواع محصولات دارند. در زیر برخی از نمونه های آن ها را معرفی می کنیم و شرح کوتاهی از آن ها به شما خواهیم داد.

ظروف یکبار مصرف چندخانه در دار مشکی

ظروف یکبار مصرف خشکبار

یکی از شیک ترین و بهترین محصولاتی که می توان برای بسته بندی انواع محصولات غذایی از آن ها بهره گرفت، ظروف چند خانه مشکی در دار هستند.

این ظروف در مدل های مختلفی تولید می شوند و سایز های متنوعی دارند. مدل های تولید شده این ظروف از تک خانه شروع می شود و تا ۷ خانه ادامه پیدا می کندو

برای بسته بندی ظروف غذا بیرون بر هم بسیار مناسب هستند. چرا که می توان از آن ها به راحتی در مایکروویو هم استفاده نمود.

ظروف یکبار مصرف کریستالی لوکس

ظروف یکبار مصرف خشکبار

نوعی دیگر از ظرف ها که استفاده های بسیار زیادی از آن ها می شود، ظروف کریستالی هستند. این ظروف در طرح های کاملا لوکس وجود دارند و خریدارها برای بسته بندی انواع شکلات، شیرینی، تنقلات و همچنین خشکبار می توانند از آن ها بهره ببرند.

این محصولات نیز دارای درب های کاملا شفافی هستند که می توانند بسته بندی مواد غذایی را کامل کنند.

ظروف پلاستیکی مایکروویوی شفاف

ظروف یکبار مصرف خشکبار

نمونه دیگری که برای بسته بندی خشکبار از آن ها استفاده می شود، ظروف پلاستیکی درب دار هستند که این محصولات نسبت به سایرین دارای کاربرد بیشتری می باشند.

ظروف پلاستیکی مایکروویوی یک محصول بسیار مقاوم و با کیفیت هستند که توسط تولید کننده های خشکبار خریداری می شوند.

از طرفی این ظروف برای بسته بندی محصولات دیگری هم به کار می روند. یکی از کاربرد های آن ها به عنوان ظروف بسته بندی خرما است که خریدار های زیادی از آن ها استفاده می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *