ظروف دایان درب دار | شرکت برنا پلاستیک

ظرف دسری و بسته بندی دایان درب دار یکی از محصولات فوق العاده ای است که در ۶ سایز مختلف تولید می شود. بزرگ ترین سایز های این محصولات ۶۴۰ سی سی و ۹۰۰ سی سی و ۱۲۰۰ سی سی است که می تواند حجم های بیشتری از محصولات را در خود جای دهد. این دسته از ظروف به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا توانسته اند مناسب بسته بندی محصولات متنوعی باشند.

ظروف دایان درب دار | شرکت برنا پلاستیک

ظرف دایان درب دار ۱۲۰۰ سی سی

بزرگ ترین سایز تولید شده در زمینه ظروف دایان درب دار برنا، سایز ۱۲۰۰ سی سی است. این محصولات دارای کیفیت فوق العاده ای هستند. درب دار بودن این نوع محصول، یکی از اصلی ترین و بهترین مزیت هایی است که سبب شده تا خریدارها و مصرف کننده های این دسته از ظروف به راحتی بتوانند از عدم ورود هوا به داخل ظرف و بسته بندی کامل محصولات مطمئن باشند.

ظرف دایان درب دار ۱۲۰۰ سی سی

ظروف دایان در سایز های دیگری هم تولید می شوند:

  • ۱۶۰ سی سی
  • ۲۴۰ سی سی
  • ۴۲۰ سی سی
  • ۶۴۰ سی سی
  • ۹۰۰ سی سی
  • ۱۲۰۰ سی سی

بسیاری از افراد برای بسته بندی دسر از ظرف دایان برنا بهره می برند که در این زمینه می توان سایز های ۱۶۰ سی سی و ۲۴۰ سی سی را گزینه های مناسبی معرفی کرد.

ظرف دایان درب دار ۱۲۰۰ سی سی

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]از طرف دیگر سایز های بزرگ تر موارد بسیار مناسبی برای بسته بندی میوه خشک، خشکبار و آجیل و … هستند.[/highlight-dash]

فروش عمده ظرف دایان برنا پلاست

فروش عمده ظرف دایان برنا پلاست

ظروف دسری و بسته بندی دایان در تمامی سایز ها در این شرکت عرضه می شود. این محصولات به شکل کارتنی بسته بندی شده اند و خریدارها می توانند به راحتی از آن ها بهره ببرند.

ظروف کریستالی بسته بندی این شرکت به دلیل داشتن مواد اولیه درجه یک دارای کیفیت فوق العاده ای هستند و می توانند مزیت های بی شماری را برای خریدارها ایجاد کنند.

فروش عمده ظرف دایان برنا پلاست

فروش عمده جدیدترین مدل های ظروف بسته بندی از طریق این شرکت انجام می شود. خریدارهایی که در سایر شهر های کشور هستند می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و قیمت های آن ها با بخش فروش در تماس باشید.

فروش عمده ظرف دایان برنا پلاست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *