ظروف بسته بندی بستنی کیلویی

بستنی کیلویی یکی از محصولاتی است که توسط کارخانه ها در بسته بندی های مختلف به خریدارها عرضه می شود. ظروف بسته بندی بستنی انواع مختلفی دارند که بسته به حجم محتوایی که تولید کننده بستنی آن را در نظر گرفته است تقسیم بندی می شود. در زیر نمونه هایی از ظروف بسته بندی بستنی را به صورت کیلویی عرضه می شوند، مشاهده می فرمایید.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برای سفارش خرید عمده این محصولات که به صورت مستقیم از کارخانه به شما عرضه می شود، با کارشناسان شرکت می توانید تماس بگیرید. [/box]

ظروف بسته بندی بستنی

ظروف بسته بندی بستنی سنتی

بستنی سنتی یکی از محصولاتی است که توسط تولید کننده های این محصول بسته بندی می شود. به طور معمول تولید کننده ها نمونه های خاصی از این ظروف را استفاده می کنند.

نام اصلی این ظروف بسته بندی پت است که نمونه های مختلفی هم دارد:

این ظروف در اندازه های کوچک و بزرگ تولید می شوند تا خریدارها بتوانند راحت تر ا آن ها استفاده کنند. درب این ظروف وصل شده به خود ظرف است و دارای رنگ شفاف می باشد.

درب هایی که روی ظرف هستند کاملا روی خود ظرف قفل می شوند.

ظروف بسته بندی بستنی

ظروف مناسب بسته بندی بستنی بدنه p.s

ظروف بسته بندی بدنه پی اس تولید شده در این شرکت دارای دو طرح است:

  • مربع
  • بیضی

از طرفی این ظروف اندازه های مختلفی دارد. رنگبندی این ظروف می تواند به خریدارهایی که به دنبال یک محصول تک و بی نظیر هستند کمک بسیار زیادی بکند.

نمونه ای که در زیر می بینید ظروف لیتری بسته بندی بستنی هستند.

از طرفی ظروفی دیگری هم می تواند به عنوان ظرف بستنی مورد استفاده قرار بگیرد. این ظروف حالت شفاف دارند و برای بسته بندی بستنی و یا حتی بسته بندی سایر محصولات بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

ظروف بسته بندی بستنی

ظروف بستنی تک نفره با طراحی خاص

برخی از تولید کننده های بستنی و یا حتی کافی شاپ ها نیاز به ظروفی خاص برای بسته بندی بستنی تک نفره دارند. برای این افراد نیز خبر ویژه ای داریم!

ظروف جدید و شیکی در حال حاضر در این شرکت تولید شده است که خریدارها و مصرف کننده ها می توانند برای بستنی و دسر از این ظروف استفاده کنند.

این ظروف نیز دارای درب هستند و به راحتی بسته بندی می شوند.

ظروف بسته بندی بستنی

خرید ظروف بسته بندی به قیمت اصلی و مستقیم

خرید مستقیم برای هر خریدار عمده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما دسترسی به مرکز اصلی تولید و توزیع برخی از محصولات برای خریدارها کمی سخت و گاهی غیرممکن به نظر می آید.

اما شرکت فرتاک با استفاده از سایت خود ارتباط مستقیم خود را با مشتری ها حفظ نموده و از این طریق با خریدارهای خود ارتباط مسقیم برقرار می نماید.

ظروف بسته بندی بستنی

2 در مورد “ظروف بسته بندی بستنی کیلویی”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *