مجموعه 20plast شما را به خرید بهترین محصولات ظروف یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ظروف بسته بندی بستنی کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظروف بسته بندی بستنی سنتیظروف مناسب بسته بندی بستنی بدنه p.sظروف بستنی تک نفره با طراحی خاصخرید ظروف بسته بندی به قیمت اصلی و مستقیم
ظروف بسته بندی بستنی

بستنی کیلویی یکی از محصولاتی است که توسط کارخانه ها در بسته بندی های مختلف به خریدارها عرضه می شود. ظروف بسته بندی بستنی انواع مختلفی دارند که بسته به حجم محتوایی که تولید کننده بستنی آن را در نظر گرفته است تقسیم بندی می شود. در زیر نمونه هایی از ظروف بسته بندی بستنی را به صورت کیلویی عرضه می شوند، مشاهده می فرمایید.

برای سفارش خرید عمده این محصولات که به صورت مستقیم از کارخانه به شما عرضه می شود، با کارشناسان شرکت می توانید تماس بگیرید.

ظروف بسته بندی بستنی

ظروف بسته بندی بستنی سنتی

بستنی سنتی یکی از محصولاتی است که توسط تولید کننده های این محصول بسته بندی می شود. به طور معمول تولید کننده ها نمونه های خاصی از این ظروف را استفاده می کنند.

نام اصلی این ظروف بسته بندی پت است که نمونه های مختلفی هم دارد:

این ظروف در اندازه های کوچک و بزرگ تولید می شوند تا خریدارها بتوانند راحت تر ا آن ها استفاده کنند. درب این ظروف وصل شده به خود ظرف است و دارای رنگ شفاف می باشد.

درب هایی که روی ظرف هستند کاملا روی خود ظرف قفل می شوند.

ظروف بسته بندی بستنی

ظروف مناسب بسته بندی بستنی بدنه p.s

ظروف بسته بندی بدنه پی اس تولید شده در این شرکت دارای دو طرح است:

  • مربع
  • بیضی

از طرفی این ظروف اندازه های مختلفی دارد. رنگبندی این ظروف می تواند به خریدارهایی که به دنبال یک محصول تک و بی نظیر هستند کمک بسیار زیادی بکند.

نمونه ای که در زیر می بینید ظروف لیتری بسته بندی بستنی هستند.

از طرفی ظروفی دیگری هم می تواند به عنوان ظرف بستنی مورد استفاده قرار بگیرد. این ظروف حالت شفاف دارند و برای بسته بندی بستنی و یا حتی بسته بندی سایر محصولات بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

ظروف بسته بندی بستنی

ظروف بستنی تک نفره با طراحی خاص

برخی از تولید کننده های بستنی و یا حتی کافی شاپ ها نیاز به ظروفی خاص برای بسته بندی بستنی تک نفره دارند. برای این افراد نیز خبر ویژه ای داریم!

ظروف جدید و شیکی در حال حاضر در این شرکت تولید شده است که خریدارها و مصرف کننده ها می توانند برای بستنی و دسر از این ظروف استفاده کنند.

این ظروف نیز دارای درب هستند و به راحتی بسته بندی می شوند.

ظروف بسته بندی بستنی

خرید ظروف بسته بندی به قیمت اصلی و مستقیم

خرید مستقیم برای هر خریدار عمده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما دسترسی به مرکز اصلی تولید و توزیع برخی از محصولات برای خریدارها کمی سخت و گاهی غیرممکن به نظر می آید.

اما شرکت فرتاک با استفاده از سایت خود ارتباط مستقیم خود را با مشتری ها حفظ نموده و از این طریق با خریدارهای خود ارتباط مسقیم برقرار می نماید.

ظروف بسته بندی بستنی

سارا دجلانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20plast شما را به خرید بهترین محصولات ظروف یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید