نمایندگی مستقیم ظروف آلومینیومی یکبار مصرف مانیسا

ظروف آلومینیومی یکبار مصرف با تنوع زیادی که دارند می توانند پاسخگوی نیاز بسیاری از مصرف کننده ها باشند. ظروف آلومینیومی یکبار مصرف مانیسا در ایران یکی از تولید کننده های این ظروف در کشور است که می توان این محصولات را به صورت مستقیم از نمایندگی شرکت به قیمت اصلی خریداری نمود.

انواع مدلهای ظروف آلومینیومی یکبار مصرف

ظروف آلومینیومی یکبار مصرف مانیسا

تنوع در هر محصولی باعث می شود توجه خریدارها و مصرف کننده ها به آن بیشتر جلب شود. به طور کلی تنوع در ظروف یکبار مصرف سبب شده تا خریدارها راحت تر نیاز خود را برطرف نمایند.

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی از جمله محصولاتی هستند که انواع مختلفی دارند. ابن محصولات با درجه کیفی بسیار مناسبی که دارند می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای محصولاتی باشند که از نظر زیست محیطی و همچنین از نظر پزشکی و علمی برای سلامتی انسان مضر هستند.

این ظروف مدل های بسیار متنوع و جالبی دارند! به طوریکه می توان از هر مدل آن برای استفاده خاصی خرید کرد.

برای مثال نوع تک پرسی آن که یکی از نمونه های متداول و پر فروش آن است برای سرو برنج و سایر غذاها و خوراکی ها می باشد. نمونه های دو پرسی و سه پرسی آن نیز به همین منظور استفاده می شوند متنها از نظر سایز اندازه کمی بزرگ تر هستند.

نمونه های دیگری که بسیار خریدار دارد، نوع چندخانه هستند.

ظروف چندخانه آلومینیومی دارای تنوع زیادی است:

  • دوخانه کبابی
  • دو خانه مرغی بزرگ و کوچک
  • سه خانه

دو خانه های کبابی برای سرو کردن برنج به همراه کباب در کنار ظرف است برای مصرف کننده هایی که مایل هستند کباب از برنج جدا باشد.

دو خانه مرغی آلومینیومی نیز به همین منظور استفاده می شود تنها تفاوت این است که دارای دو خانه مربعی شکل هستند و در دو نوع بزرگ و کوچک در این شرکت به خریدارها عرضه می شوند.

نوع دیگر ظرف سه خانه است که سه خانه مثلثی شکل می باشد. یک نوع سه خانه دیگر هم تولید می شود که سه خانه کبابی نامیده می شود.

ضخامت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف آلومینیومی یکبار مصرف مانیسا

کیفیت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی بر اساس پارامترهایی مانند ضخامت، نوع مواد اولیه، مدل ظرف و … تعیین می شود.

به طور متوسط ضخامت ظروف آلومینیومی از ۵۰ میکرون تا ۷۰ میکرون وجود دارد. البته باید این نکته را هم بگوییم که در برخی از ظروف به طور کلی ضخامت بالاتر از ۵۵ تا ۶۵ میکرون اصلا تولید نمی شود.

پس نتیجه می گیریم اگر به دنبال یک ظرف با ضخامت بسیار بالا هستید باید بالاترین میکرون تولید شده در ظرف مورد نظر خریداری کنید.

ظروف آلومینیومی یکبار مصرف مانیسا

تولید کننده های بسیاری در زمینه تولید و توزیع ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در کشور فعال هستند. یی از این نمونه ها شرکت آلومینیومی مانیسا است که محصولاتی مقاوم با کیفیت مناسب را به خریدارها عرضه می کند.

این شرکت از طریق نمایندگی اصلی و مستقیم خود در شهر تهران محصولات خود را در تمام شهرهای ایران پخش می کند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برای خرید و دریافت قیمت ظروف آلومینیومی مانیسا با درجه کیفی مناسب می توانید از طریق این شرکت به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.[/box]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *