ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار | انواع ظروف کیترینگ و بسته بندی

اعلام قیمت خرید و فروش عمده ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار جهت استفاده در کیترینگ و ظروف یکبار مصرف بسته بندی از درب کارخانه تولیدی به خریدارهای عمده در سراسر کشور عرضه می شود. حتما پیشنهاد می کنیم این متن را بخوانید و نمونه های ظروف و محصولات یکبار مصرف چند خانه این شرکت را ببینید. تنوع در طرح ها و همچنین داشتن کیفیت های باور نکردنی محصولات این شرکت شما را شگفت زده خواهد کرد!

پس با بیست پلاست همراه باشید!

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظروف یکبار مصرف لاکچری مشکی

ظروف یکبار مصرف لاکچری مشکی نمونه ای از جدیدترین محصولاتی هستند که در حوزه ظروف یکبار مصرف چند قسمتی در دار به بازار عرضه شده اند.

این مدل محصولات در تنوع بسیاری هستند که هر یک از آن ها می تواند جهت کاربرد خاصی مورد استفاده قرار بگیرد.

در بخش های بعدی توضیحات مفصل تری در مورد این دسته از ظروف به خریداران عرضه می کنیم تا بتوانند خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

این ظروف می توانند مناسب موارد زیر باشند:

مزیت اصلی این ظروف درب دار بودن آن ها است و از طرف دیگر این محصولات مواردی هستند که به دلیل مایکرویووی بودن می توانند امتیازات زیر را داشته باشند:

 • برای رستوران ها و غذای گرم مناسب هستند
 • مشتری پس از دریافت غذا می تواند در صورت نیاز آن را گرم کند
 • مقاومت بالایی دارند و مانند سایر ظروف بیرون بر خم یا کج نمی شوند

این مزیت ها می تواند به خریداران کمک کند که بتوانند ارائه با کیفیت تر و لوکس تری از غذا و یا پذیرایی خود به مشتریان و مهمانان داشته باشند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

در حال حاضر، صنعت غذایی با توجه به تغییرات شدید در عادات مصرفی و نیازهای مشتریان، به دنبال راهکار هایی است که بتواند نیازهای مشتریان را برآورده کند و در عین حال به حداقل رساندن آثار مخرب بر محیط زیست بپردازد.

در این راستا، استفاده از ظروف یکبار مصرف چند قسمتی لاکچری به عنوان جایگزینی برای ظروف سنتی و قابل شستشو در رستوران ها و پک های پذیرایی به عنوان یک راهکار پیشنهادی مورد توجه قرار گرفته است.

بدلیل رشد روز افزون صنعت رستوران در سراسر جهان، نیاز به راهکارهایی برای رفع مشکلات مربوط به شستشو و سرو غذاها به صورت سریع و کارآمد احساس می‌شود.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی، به دلیل ویژگی‌ های خاص خود، می‌توانند به عنوان یک جایگزین مناسب برای ظروف سنتی و قابل شستشو در رستوران ها و پک های پذیرایی مورد استفاده قرار گیرند.

مزایای دیگر این دسته از ظروف عبارتند از:

 • بهبود تجربه مشتری:

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی برای مشتریان تجربه ای لوکس و لاکچری را فراهم می کنند. این ظروف با طراحی زیبا و منحصر به فرد، به مشتریان امکان می دهند تا غذا را با لذت بیشتری مصرف کنند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

 • بهبود بهداشت و سلامت:

استفاده از ظروف یکبار مصرف چند تکه باعث کاهش خطر انتقال عفونت ها و بیماری ها می شود. این ظروف همچنین به تمیز نگه داشتن محیط رستوران و کاهش نیاز به شستشوی مکرر ظروف سنتی کمک می کنند.

 • صرفه جویی در هزینه ها:

استفاده از ظروف یکبار مصرف چند خانه باعث کاهش هزینه های مربوط به شستشو، نگهداری و جابجایی ظروف می شود.

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی لاکچری به عنوان یک جایگزین مناسب برای ظروف سنتی و قابل شستشو در رستوران ها و پک های پذیرایی، مزایای فراوانی را به همراه دارند.

این ظروف، تجربه لاکچری و بهتری را برای مشتریان ایجاد می‌کنند، بهداشت و سلامت را حفظ می‌کنند، محیط زیست را حفاظت می‌کنند و همچنین صرفه جویی در هزینه ها را به دنبال دارند. با توجه به این مزایا، استفاده از این ظروف به عنوان راهکاری برای بهبود عملکرد رستوران ها و پک های پذیرایی توصیه می‌شود.

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی رستورانی و پذیرایی

اصلی ترین و جذاب ترین نمونه های ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار مدل های رستورانی و پذیرایی آن ها است که می توان تنوع فوق العاده بالایی را در آن ها شاهد بود.

برخی از این محصولات برای چلو کباب و جوجه و برخی از آن ها برای برنج و مرغ و چلو گوشت تولید شده اند.

از طرفی برخی از انواع ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار برای پذیرایی دفاع پایان نامه و یا پذیرایی مراسم های مختلف مناسب هستند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

درب دار بودن آن ها سبب شده که بتوان از این ظروف برای بیرون بر استفاده نمود.

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی یکی از ابزارهای مهم در صنعت رستوران ها و کترینگ ها است. این ظروف از موادی مانند پلاستیک ساخته می شوند و به دلیل استفاده یکباره و قابلیت بازیافت، برای محیط زیست نیز مفید هستند.

در این بخش، به بررسی استفاده ظروف چند قسمتی یکبار مصرف در رستوران ها و غذاهای مختلف می پردازیم.

 • ظروف دو قسمتی مشکی:

ظروف دو قسمتی یکبار مصرف برای سرو غذا های مختلف مانند چلو مرغ و چلو گوشت مناسب هستند. این ظروف شامل دو بخش جداگانه برای غذا و نوشیدنی هستند که به صورت جداگانه و در یک بسته برای مشتری ارائه می شوند.

این نوع ظروف برای مشتریانی که ترجیح می دهند غذا و نوشیدنی خود را در جداگانه مصرف کنند، بسیار مناسب هستند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

 • ظروف چهار قسمتی مشکی:

ظروف چهار قسمتی یکبار مصرف برای سرو غذاهایی مانند کباب و برنج مورد استفاده قرار می گیرند. این ظروف شامل چهار بخش جداگانه برای کباب، برنج، سالاد و نوشیدنی هستند که به صورت جداگانه و در یک بسته برای مشتری ارائه می شوند.

این نوع ظروف برای مشتریانی که ترجیح می دهند انواع مختلف غذاها را در یک بسته جداگانه مصرف کنند، بسیار مناسب هستند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی برای مراسمات مختلف نیز استفاده می شوند. این پک ها شامل ظروفی برای سرو سالاد، غذا و نوشیدنی شیرینی و کیک و آبمیوه هستند که به صورت جداگانه و در یک بسته برای هر مهمان ارائه می شوند.

این نوع ظروف برای سرو غذا ها در مراسماتی مانند عروسی، جشن تولد، جشن نامگذاری و سمینارها بسیار مناسب هستند.

استفاده از ظروف یکبار مصرف چند قسمتی در رستوران ها و غذا های مختلف بسیار مناسب است. این ظروف به دلیل استفاده یکباره، به محیط زیست نیز آسیب کمتری وارد می کنند.

همچنین، این ظروف برای مشتریانی که ترجیح می دهند غذاها را در جداگانه مصرف کنند، یا در مراسمات مختلف سرویس دهند، بسیار مناسب هستند.

بنابراین، استفاده از ظروف یکبار مصرف چند قسمتی را می توان به عنوان یک راه حل مناسب و کارآمد در صنعت رستوران ها و کترینگ ها در نظر گرفت.

ظروف پک پذیرایی مراسم و دفاع

دانشجویان و افرادی که قصد پذیرایی لاکچری و محترمانه از مهمانان خود را دارند سعی دارند از تا از ظروفی خاص و با کیفیت استفاده کنند.

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی مشکی درب دار یکی بهترین و لوکس ترین انتخاب هایی است که می تواند پذیرایی جذاب و متفاوتی را ارائه دهد. در واقع این محصولات به عنوان ظروف پذیرایی دفاع مورد استفاده قرار می گیرد.

این دسته از ظروف دارای مدل های تک قسمتی و چند قسمتی هستند. 2 قسمتی، 3 قسمتی، 4 قسمتی و 5 و 6 قسمتی از مدل های پر کاربرد و پر استفاده در این زمینه محسوب می شوند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

هر یک از این مدل ها دارای طراحی متفاوتی است که میزبان می تواند بر اساس نوع آیتم هایی که قرار است به عنوان پذیرایی در نظر بگیرد آن را انتخاب کند.

در دفاع پایان نامه، پذیرایی از اساتید و مهمانان حاضر بسیار مهم است. یکی از ابزارهای مهم در این پذیرایی، استفاده از ظروف چند قسمتی پلاستیکی مشکی با درب است.

این ظروف، می توانند به عنوان یک راه حل مناسب و کارآمد برای سرو غذاهای مختلف در دفاع پایان نامه استفاده شوند. در این قسمت، به بررسی استفاده از این نوع ظروف برای پذیرایی از اساتید در دفاع پایان نامه می پردازیم.

ویژگی های ظروف چند قسمتی پلاستیکی مشکی با درب

ظروف چند قسمتی پذیرایی پلاستیکی با درب، دارای ویژگی هایی است که آنها را برای پذیرایی از اساتید در دفاع پایان نامه مناسب می سازد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • ظاهر زیبا و حرفه ای:

ظروف پذیرایی دفاع، دارای ظاهری زیبا و حرفه ای هستند که به پذیرایی شما از اساتید کمک می کند تا با شکوه و جذابیت بیشتری صورت بگیرد.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

 • دوام و محکمیت:

این ظروف از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده اند و به دلیل دوام و محکمیت بالا، می توانند غذاها و پذیرایی ها را در طول مدت پذیرایی در دفاع پایان نامه بدون مشکل نگه داری کنند.

 • قابلیت حمل و نقل آسان:

ظروف پلاستیکی، دارای دربی هستند که قابلیت بسته شدن و قفل شدن را به شما می دهد. این ویژگی باعث می شود که حمل و نقل آسان تر صورت بگیرد.

استفاده از ظروف پک پذیرایی دفاع چند قسمتی، به عنوان یک راه حل مناسب و کارآمد برای پذیرایی از اساتید در دفاع پایان نامه توصیه می شود.

این ظروف به عنوان یکی از ابزار های مهم در صنعت پذیرایی، با ویژگی هایی مانند ظاهر زیبا و حرفه ای، و محکمیت، انعطاف پذیری و قابلیت حمل و نقل آسان، بهترین گزینه برای سرو غذاها و پذیرایی های مختلف مانند کیک و شیرینی و میوه در دفاع پایان نامه می باشند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

انواع ظروف یکبار مصرف چند خانه

ظروف یکبار مصرف چند خانه یکی از انواع محصولاتی است که به علت کاربرد های فراوانی که دارد مورد توجه بسیاری از مصرف کننده ها و کارخانه دارها قرار گرفته است.

این ظروف مناسب جهت سرو غذا و حتی قابلیت استفاده برای ظروف بسته بندی جهت محصولات هستند.

نمونه های مختلفی از این ظروف در بازار وجود دارد که توسط تولید کننده ها و عرضه کننده هایی همچون شرکت فرتاک وارد بازار های داخل کشوری و همچنین خارج از کشور شده اند.

اما مسئله مهم اینجاست که نمونه های چند خانه را می توان در بازار های خرید و فروش مشاهده کرد. بسته به این که خریدار چه نوع ظرفی را مد نظر دارد می تواند نمونه های آن ها را انتخاب و خریداری نماید.

از نمونه های مختلف تولیداتی هستند که می توان طرح های آن را در بازار خرید و فروش مشاهده نمود.

لازم است بگوییم تمامی ظروف یکبار مصرف که در زیر به شما معرفی می کنیم، حتی ظروف خشکباری نیز قابلیت گذاشتن در مایکروفر را دارند!

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظرف یکبار مصرف چند خانه آلومینیومی و گیاهی

ظروف یکبار مصرف گیاهی و آلومینیومی در تولید ظروف یکبار مصرف چند خانه از غافله عقب نمانده اند و نمونه های مختلفی از این ظروف را وارد بازار خرید و فروش کرده اند.

ظروفی مانند:

 • دو خانه مرغی
 • دو خانه کبابی
 • ظرف سه خانه
 • ظروف چهار خانه گیاهی

این ها بخشی از تولیدات این شرکت هستند که عکس های آن را در زیر مشاهده می کنید.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دارظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

 

ظروف یکبار مصرف چند خانه پلاستیکی

اما می خواهیم شما را با جدیدترین نمونه های ظروف یکبار مصرف چند خانه آشنا کنیم که اخیرا جایگاه بیشتری در میان خریدارها پیدا کرده است.

این ظروف از جنس ظروف یکبار مصرف pp هستند و دارای بدنه ای مقاوم می باشد که با داشتن یک درب کاملا فیکس کیفیت خود را برای مشتریان کامل می کنند.

این ظروف دارای طرح های بسیار شیک و دارای نمونه هایی کاملا کاربردی هستند که توجه مصرف کننده ها را به خود جلب می کنند.

به دلیل این که نمونه های این ظروف بسیار مختلف است، ما تنها بخشی از نمونه های محصولات را در این مطلب قرار داده ایم. اگر شما محصول خاصی مد نظرتان است می توانید با این شرکت تماس بگیرید و در شبکه های اجتماعی از مشاورین درخواست کنید تا عکس های آن ها را با تمام مشخصات برای شما ارسال کنند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار پلاستیکی

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار پلاستیکی ارائه شده در این شرکت دارای یک قابلیت شگفت انگیز برای خریدارها و مصرف کننده ها است!

با وجود این که جنس بدنه این ظروف پلی پروپلین می باشد می توان این ظروف را در مایکروفر نیز قرار داد!

این ظروف شیک و مدرن با داشتن این قابلیت و همچنین داشتن یک درب کاملا شفاف و کیپ که بر روی ظرف به طور کامل فیکس می شود نهایت کیفیت را برای خریدارها به ارمغان آورده است.

طرح های مختلف این ظروف سبب شده تا خریدارها بتوانند با خیال راحت انواع آن را انتخاب کنند و سفارش دهند.

بخشی از نمونه های مختلف این ظروف را در این صفحه مشاهده می کنید.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

 

 

 

 

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظروف یکبار مصرف چند خانه کیترینگ

کیترینگ و مراکز پخت و پز غذا یکی از مکان هایی هستند که نیاز زیادی به محصولات چند خانه با کیفیت بالا دارند. ما برای این مجموعه ها خبرهای ویژه ای داریم.

مجموعه فرتاک با ارائه دادن انواع محصولات مناسب برای استفاده در کیترینگ ها و پخش کننده غذا می تواند انتخاب مناسبی برای این خریدارها باشد.

ظروف یکبار مصرفی که برای کیترینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد بایستی دارای قابلیت هایی مانند موارد زیر باشد:

 • قرار گرفتن در مایکروویو
 • چند قسمتی بودن
 • درب دار بودن
 • مقاومت مناسب
 • شیک و زیبا

تمام این موارد را می توان در محصولات تولید شده در شرکت فرتاک مشاهده نمود. مشتری های عزیز که از سراسر کشور با این مجموعه ارتباط می گیرند می توانند نمونه های دیگر این ظروف را در کانال تلگرامی مجموعه ببینند. از طرفی می توانند با مشاورین فروش شرکت در تماس باشند.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظروف یکبار مصرف بسته بندی خشکبار

این محصولات که در این شرکت به خریدار ها عرضه می شود دارای نمونه های کاملا کاربردی و از طرفی متنوع است.

یکی از کاربرد های این ظروف قابلیت استفاده برای بسته بندی خشکبار می باشد. به طور  کلی ظروف یکبار مصرف بسته بندی خشکبار دارای چند خانه هستند که می توان نمونه انواع محصولات را در آن ها جای داد.

ظروف بسته بندی خشکباری که می بینید طرح های بسیار شیک و جدیدی دارند و از طرفی بسیار منحصر به فرد هستند.

این ظروف از دو خانه شروع می شوند تا تا ۷ خانه ادامه پیدا می کنند. نمونه ای از این محصولات را می توانید در زیر ببینید.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظروف یکبار مصرف بسته بندی پروتئینی

یکی دیگر از نمونه های ظروف یکبار مصرف بسته بندی، ظروف پروتئینی هستند. برخی از پروتئین ها از طریق همین ظروف بسته بندی می شوند و به خریدارها ارائه می شوند.

ظروف یکبار مصرف بسته بندی پروتئینی دارای مقاومت و کیفیت بسیار بالایی هستند و می توان به راحتی از آن ها استفاده نمود.

این ظروف با کیفیت بالایی که دارند می توانند در جلب نظر بسیاری از خریدارها تاثیر گذار باشند.

اگر خریدار این محصول هستید می توانید این محصول را با درجه کیفی بسیار بالا از این شرکت خریداری کنید.

جالب است بدانید ظروفی که در این شرکت به خریدارها عرضه می شود دارای تنوع رنگ نیز هست. به این شکل شما می توانید حق انتخاب بیشتری داشته باشید.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

ظروف یکبار مصرف سالادی

ظروف یکبار مصرف سالادی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که قصد دارند از محصولات شیک و منحصر به فردی استفاده کنند.

خریدارهایی که نمونه های این ظروف را استفاده کرده اند از کیفیت بالا و طراحی مدرن و شیک آن با خبر هستند.

اگر چه با وجود نمونه های مختلف ظروف یکبار مصرف رقابت میان تولید کننده ها بیشتر شده است. اما ما در این مجموعه تلاش خود را کرده تا بتواند نمونه های متنوعی از این ظروف یکبار مصرفی را در کیفیت های بالا به شما عرضه کند. از طرفی این رقابت ها به سود خریدارها نیز هست.

ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار

سفارش خرید انواع ظروف یکبار مصرف چند خانه

برای خرید ظروف یکبار مصرف چند قسمتی و یا چند خانه در تنوع مختلف می توانید همین حالا با این شرکت تماس بگیرید. مشاورین پاسخگوی این شرکت به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته پشتیبانی بخش  فروش مشتریان را در سراسر کشور انجام می دهند.

این محصولات بسته به دلخواه مشتری ها به سراسر کشور به هر شیوه ای که مورد نظر خود خریدار باشد انجام می پذیرد.

خرید و فروش این محصولات به قیمت تولیدی و به صورت بی واسطه و مستقیم از عرضه کننده اصلی می تواند در کاهش قیمت ها برای خریدارها موثر باشد.

پس برای ثبت سفارش و خرید عمده انواع این محصولات همین حالا با این مجموعه تماس بگیرید.

9 در مورد “ظرف یکبار مصرف چند قسمتی در دار | انواع ظروف کیترینگ و بسته بندی”

  1. سلام ی مجموعه پروتیینی و مرینت هستیم و ی سینی چند قسمتی می‌خواییم برای ی مدل از محصولاتم به عنوان سینی مزه و ظرف بسته بندی رنگی برای محصولات خامی

 1. سلام من از این ظرف هاتون به صورت عمده میخواستم چطور میتونم سفارشم رو ثبت کنم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *