ظرف غذا یکبار مصرف آلومینیومی ۱۰۰۰ عددی

تولید ظرف غذا یکبار مصرف آلومینیومی در کارتن های ۱۰۰۰ عددی به صورت عمده در این شرکت انجام می شود. کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی یکی از مهم ترین عرضه کننده های مستقیم این محصولات در بازار های فروش است که توانسته با فروش مستقیم و عمده، اصلی ترین نیاز خریدار ها یعنی قیمت مناسب را برطرف سازد.

ظرف غذا یکبار مصرف آلومینیومی کد ۱۰۵

یکی از ظرف های غذا یکبار مصرف آلومینیومی بیرون بر که خریدار های بسیار زیادی دارد، ظرف تکپرسی کد ۱۰۵ است که دارای مشخصات و ویژگی های مخصوص می باشد.

ظرف غذا یکبار مصرف آلومینیومی کد ۱۰۵

در رابطه با مشخصات این محصولات می توان موارد زیر را بیان کرد:

 1. حجم این ظرف ۸۵۰  سی سی است
 2. طول ظرف حدودا ۲۲ سانتی متر است
 3. عرض ظرف ۱۵ سانت
 4. ارتفاع ظرف ۴ سانت
 5. ضخامت از ۵۵ میکرون تا ۷۰ میکرون تولید می شود

یکی از مهم ترین مزیت های این ظرف ها این است که می توان به راحتی آن ها را در مایکروویو قرار داد. این ظرف ها به شکلی هستند که در تماس با غذا های گرم واکنش منفی ندارند و می توانند با یک درب کاملا بسته بندی شوند و به عنوان ظرف بیرون بر به حساب بیایند.

این ظرف ها بایستی ویژگی های لازم را برای استفاده داشته باشند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که برای آن ها تعریف شده است داشتن علامت های بهداشتی و استاندارد از سازمان های مربوطه است.

ظرف غذا یکبار مصرف آلومینیومی

عدم ضرر این ظرف ها سبب می شود که دوستداران محیط زیست و مصرف کننده هایی نهایی از آن ها بیشتر استقبال کنند. همچنین این ظرف ها قابلیت گرم نگه داشتن غذا را دارند و می توانند بدون تغییر در طعم غذا آن ها را تا ساعت ها در خود نگه دارند.

فروش ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

خرید و فروش عمده این ظرف ها از طریق مرکز های اصلی فروش مهم ترین راه و اصلی ترین مسیر خرید مستقیم است که مزیت آن دریافت محصول با هزینه های پایین تر می باشد.

فروش ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

برای داشتن زندگی سالم نیاز است تا از برخی محصولات مناسب محیط زیست که برای سلامتی انسان ها ضرر ندارد استفاده کرد. ظرف های یکبار مصرفی یکی از اصلی ترین محصولاتی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل باید از نوع با کیفیت آن ها بهره برد.

بسیاری از ارگان ها مصرف کننده این ظرف ها هستند از جمله:

 1. تمام رستوران ها
 2. ارگان ها
 3. بیمارستان ها
 4. دانشگاه ها
 5. کترینگ ها
 6. و…

این ظرف ها به صورت مستقیم از این شرکت به تمام نقاط ایران و جهان ارسال می شود و برای خرید عمده می توان با مشاورین در تماس بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *