ظرف دایان درب دار برنا

فروش عمده ظروف بسته بندی دسری دایان درب دار برنا که دارای بدنه کریستالی یکبار مصرف است از طریق این شرکت به صورت مستقیم انجام می شود. این محصول دارای سایز بندی های مختلفی است و مهم ترین و اصلی ترین ویژگی این ظرف ها درب دار بودن آن ها می باشد. همچنین این که این ظروف دارای درب های کاملا فیکس می باشند که می تواند سبب شود افراد بتوانند در بسیاری از هزینه های خود جهت بسته بندی محکم تر صرفه جویی کنند.

ظرف دایان درب دار برنا

سایزبندی ظرف بسته بندی دایان درب دار

یکی از مزیت های فوق العاده عالی که می توان برای ظروف دایان به آن اشاره کرد داشتن سایز های متنوع است که از این طریق می توان حجم های مختلفی از محصولات را در آن ها جای داد.

سایزبندی ظرف بسته بندی دایان درب دار

در زیر سایز بندی های مختلفی ظروف دایان برنا را بیان می کنیم:

  • ۱۶۰ سی سی
  • ۲۴۰  سی سی
  • ۴۲۰ سی سی
  • ۶۴۰ سی سی
  • ۹۰۰ سی سی
  • ۱۲۰۰ سی سی

هر یک از این ظروف دارای ابعاد مشخصی هستند و طول و عرض ارتفاعی متفاوتی با یکدیگر دارند. در تصویر زیر می توانید مشخصات کامل اعم از طول و عرض و ارتفاع و همچنین تعداد در کارتن هر یک از سایز های تولید شده این محصولات را مشاهده کنید.

سایزبندی ظرف بسته بندی دایان درب دار

همانطور که از ظاهر این ظروف مشخص است، دارای گوشه های کشیده هستند که حالت موج دار مانندی به ظرف داده است. سایز های مختلف این ظرف ها دارای کاربرد های مخصوص به خود است. برخی از افراد از ظروف دایان درب دار جهت بسته بندی شیرینی و خشکبار و میوه خشک استفاده می کنند و برخی دیگر سعی می کنند برای سرو و بسته بندی دسر ها از آن ها بهره ببرند.

ظروف بسته بندی دایان

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]طراحی خاص و منحصر به فرد این دسته از ظروف یکی از مهم ترین عامل هایی است که می تواند سبب شود شما به عنوان یک تولید کننده محصولات مختلف، بسته بندی منحصر به فردی را به بازار های خرید و فروش ارائه دهید.[/highlight-dash]

فروش عمده ظروف کریستالی دایان

بسیاری از شرکت هایی که در سراسر کشور فعالیت می کنند و یا آن دسته از عزیزانی که به صورت خانگی بسته بندی برخی از محصولات را انجام می دهند سعی می کنند ظروف بسته بندی مورد نظر خود را به شکل عمده خریداری کنند.

فروش عمده ظروف کریستالی دایان

این شرکت یکی از اصلی ترین ارائه دهنده های عمده انواع ظروف بسته بندی کریستالی در بازار های خرید و فروش کشور است و نمونه های متفاوتی از آن ها را جهت کاربرد های مختلفی به خریدارها عرضه می کند.

فروش عمده ظروف کریستالی دایان

ظروف بسته بندی کریستالی دایان یکی از ظروف لوکس و درجه یک است که می توان برای بسته بندی بسیاری از محصولات مانند شیرینی های خانگی، جعبه شیرینی نخودچی، بسته بندی خشکبار و آجیل و … از آن بهره برد.

فروش عمده ظروف کریستالی دایان

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”right;” ]برای خرید عمده و ثبت سفارش می توانید با شماره های مندرج در سایت ارتباط گرفته و پس از دریافت مشاوره های لازم، خرید خود را انجام دهید و در هر شهری که هستید در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.[/highlight-dash]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *