صادرات بهترین ظروف یکبار مصرف کریستالی شفاف

در طی سالیان اخیر ستفاده از انواع ظروف یکبار مصرف به امری رایج، در میان مردم تبدیل شده است. این ظروف با جنس، طرح و مدل های مختلف تولید می شوند.از جمله متدوال ترین انواع این ظروف می توان به ظروف: کریستالی، پلاستیکی، فومی، کاغذی و طلقی اشاره کرد. در این میان ظروف کریستالی که به تازگی وارد بازار مصرف شده‌اند با استقبال چشمگیری مواجه شده‌اند. ظروف یکبار مصرف کریستالی در دو نوع شفاف و مات موجودند. امروزه تولیدکنندگان ایرانی علاوه بر تامین بازار داخلی، بهترین ظروف یکبار مصرف کریستالی شفاف را تولید و به کشورهای همجوار صادر می‌کنند.

صادرات بهترین ظروف یکبار مصرف کریستالی شفاف

مدل های مختلف ظروف یکبار مصرف کریستالی

مدل های مختلف ظروف یکبار مصرف کریستالی سبک زندگی امروزی، باعث ارتباط تنگاتنگ ظروف یکبار مصرف با مواد غذایی شده است. در اکثر مجالس، مهمانی ها، مراسم ملی مذهبی و به طور کلی هر جایی که قرار باشد از تعداد زیادی از افراد پذیرایی شود، ظروف یکبار مصرف بیشترین کاربرد را دارند. در سطح وسیعتر کارخانجات مواد غذایی برای بسته بندی و عرضه‌ی محصولات خود از این ظروف استفاده می‌کنند. با توجه به این ميزان از کارآمدی، روز به روز بر تنوع و کیفیت این محصولات افزوده می‌شود.

یکی از جدیدترین انواع ظروف یکبار مصرف، ظروف یکبار مصرف کریستالی است که بر پایه مواد پلی استایرن ساخته شده و از استحکام بالایی برخوردار است. این ظروف به طور کلی به دو شکل مات و شفاف تولید می‌شوند؛ نوع شفاف که در حال حاضر مد نظر ماست، اغلب در تولید ظروف پذیرایی شیک و مجلسی مثل انواع دیس، سینی، بشقاب، ظرف مخصوص دسر، مدل های مختلف لیوان و ظروف مخصوص سرو غذا، به کار می‌رود.

از سوی دیگر، انواع مدل ظروف یکبار مصرف کریستالی شفاف، توجه بسیاری از توزیع کنندگان مواد غذایی را به خود جلب کرده است؛ باکس های جذاب برای بسته بندی شکلات، آجیل و شیرینی، در شیرینی فروشی ها و ظروف مخصوص نگهداری ادویه، ظروف در بسته‌ی سالاد و دسر، بطری های نوشیدنی، ظروف بستنی و…در رستوران‌ها تنها بخشی از کاربرد های فراوان این ظروف می‌باشد.

فروش انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی شفاف

فروش انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی شفاف قیمت ظروف یکبار مصرف کریستالی شفاف، با توجه به زیبایی و کاربرد فراوانی که دارند، بسیار ارزان است. که همین امر موجب محبوبیت این محصول در میان مردم شده است. تسهیل در شرایط فروش و جلب رضایت مشتریان در بازار داخلی، زمینه را برای صادرات این ظروف به کشورهای دیگر نیز فراهم کرده است. و تولید کننده با افزایش سطح کیفی محصولات و ارائه مدل های جدید و جذاب، توانسته است به بازار مصرف کشورهای دیگر راه پیدا کند. در حال حاضر این ظروف یکبار مصرف کریستالی با کیفیت و متنوع، به کشورهای مختلفی از جمله: ترکیه، عمان، عراق، افغانستان، قرقیزستان و …صادر می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *