شرکت ظروف آلومینیوم فرتاک

شرکت تولید و توزیع انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیوم فرتاک یکی از شرکت های اصلی و معتبر در سطح کشور ایران است که متقاضی های خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی از این شرکت محصولات خود را خرید می کنند. این شرکت با ارائه بهترین و متنوع ترین  ظروف و محصولات یکبار مصرفی می تواند برای تمام خریدارها تامین نیاز کند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]این شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی را به صورت مستقیم به دست خریدارهای داخلی و خارجی می رساند.[/box]

معرفی محصولات ظروف آلومینیوم فرتاک

ظروف آلومینیوم دیاکو

شرکت فرتاک یک مرکز با سابقه در زمبنه توزیع انواع ظروف آلومینیوم یکبار مصرف در بازارهای داخلی و خارجی است که خریدارهای زیادی در ایران از این مجموعه خرید می کنند.

این شرکت یک مزیت و برتری بسیار خوب برای خریدارها دارد و آن این است که می توان تمام نمونه های ظروف یکبار مصرف آلومینیومی را در محصولات شرکت مشاهده نمود.

یکی دیگر از مزیت هایی که می تواند به خریدارهای تمام کشور کمک بسیار زیادی کند این است که هر خریدار بسته به این که در کدام شهر است می تواند به صورت تلفنی خرید خود را با دفتر فروش هماهنگ کرده و خرید خود را در شهر مورد نظر خود تحویل بگیرد.

این امر سبب می شود که خریدارها به راحتی بتوانند خرید خود را انجام دهند و مسئله بسیار مهم تر این که در هزینه پرداختی توسط مشتری ها برای خرید صرفه جویی چشمگیری خواهد شد. همچنین از نظر زمانی، در صرف وقت خریدار صرفه جویی می شود.

از نمونه محصولات عرضه شده در این شرکت:

  • ظرف نیم پرسی آلومینیومی
  • ظرف تک پرسی آلومینیوم تمام مدل ها و کد ها
  • ظرف یک و نیم پرسی
  • ظرف دو پرسی و سه پرسی آلومینیومی
  • ظرف دو خانه مرغی کبابی آلومینیوم در دو مدل کوچک و بزرگ
  • ظرف دو خانه آلومینیومی
  • ظرف سه خانه مرغی آلومینیومی
  • ظرف سه خانه کبابی آلومینیوم
  • ظروف خورشتی در دو مدل گرد و مربعی
  • ظرف دیس جوجه آلومینیومی در مدل های کوچک و بزرگ و متوسط

[toggle title=”نکته قابل توجه!” state=”open”]لازم به ذکر است برخی از اقلام دیگر مانند پک های قاشق چنگال، انواع لیوان یکبار مصرف pp پلاستیکی، لیوان کاغذی و فومی، سفره های یکبار مصرفی و نایلکس و … در این مجموعه با قیمت های استثنایی و باور نکردنی موجود است.[/toggle]

قیمت خرید عمده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف آلومینیوم دیاکو

یکی از مهم ترین مسائلی که هر خریدار به آن اهمیت ویژه ای می دهد این است که خریدارهای عمده همیشه به دنبال کف قیمت محصولات هستند.

این مجموعه تمام محصولات را با قیمت های اصلی و کمترین قیمت ممکنی که می توان در مدل های ظروف یکبار مصرف مشاهده نمود به خریدارها عرضه می کند.

این موضوع هم باید در نظر گرفته شود که قیمت هر محصولی بسته به کیفیت ظرف داده می شود. در ظروف آلومینیومی برخی از مدل ها دارای ضخامت بسیار بالاتری هستند و می توانند قیمت های بیشتری را نسبت به سایرین داشته باشند.

از طرفی قیمت ظروف یکبار مصرف آلومینیوم بر اساس شمش آلومینیومی ارائه می شود به این معنا که قیمت های این ظروف بر حسب این پارامتر تغییر می کند.

راه های ارتباطی با دفتر فروش شرکت فرتاک

راه ارتباطی با این شرکت بسیار ساده است!

در زیر شماره تماس همراه مشاورین قرار داده شده و می توانید در هر ساعت از شبانه روز با این شماره همراه ارتباط بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *