سلفون محافظ غذا ۱۰۰۰ متری ایرانی و کره ای اصل

سلفون محافظ غذا ۱۰۰۰ متری و سایر اندازه های آن به طور کلی برای بسته بندی انواع مبلمان، قارچ، سبزیجات و … استفاده می شود. این محافظ ها در دو نوع کره ای و ایرانی تولید می شود و هر کدام بسته به اندازه و سایزی که دارند دارای قیمت های مختلفی هستند. در کنار سلفون های ۱۰۰۰  متری نوع ۵۰۰ متری آن نیز وجود دارد که می تواند انتخاب بسیار خوبی برای خریدارها باشد.

محافظ غذا 1000 متری

تولید کنندگان سلفون محافظ غذا

سلفون و محافظ های غذا محصولاتی هستند که در سایز های مختلف در ایران و سایر کشورها تولید می شوند. بر خلاف انواع ظروف یکبار مصرف که تنها در ایران تولید می شود و واردات آن از کشورها انجام نمی گیرد، محافظ های غذا از برخی از کشورها توسط تاجران ایرانی وارد می شود.

یکی از کشورهایی که تولیدات خود را روانه بازارهای ایران می کند، کشور کره است. این کشور با تولید سلفون های ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متری در کیفیت های بسیار بالا جای خود را در بازار خرید و فروش ایرانی باز کرده است.

از طرفی ایران نیز دارای تولیدی های در رابطه با سلفون های غذا در اندازه های مختلف است.

این سایز ها از ۵ متری گرفته تا ۱۰۰۰ متری در کارخانه های تولیدی ایرانی عرضه می شود.

محافظ غذا 1000 متری

سلفون ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متری کره ای

سلفون کره ای در میان ایرانیان بسیار پر طرفدار است. از طرفی قیمت های آن بسبت به رقبای ایرانی نسبتا بالاتر است.

وارداتی بودن این محصول یکی از عوامل افزایش قیمت محسوب می شود که خریدارها نسبت به آن آگاهی کامل دارند.

سلفون های کره ای در اندازه های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متری با ضخامت مناسب و مرغوبیت بالا تولید می شوند و در بازارهای فروش کشورهای دیگر مانند ایران عرضه می گردد.

[highlight color=”green”]برای خرید سلفون محافظ غذا کره ای اصل با مجموعه فرتاک تماس بگیرید.[/highlight]

محافظ غذا 1000 متری

قیمت سلفون محافظ غذا ۱۰۰۰ متری

قیمت های هر محصولی بسته به شرایط خاصی تعیین می گردد. به طور کلی تعیین کننده های قیمت در بازارهای خرید و فروش خود تولید کننده ها و شرکت ها هستند.

تولیدی ها قیمت های محصولات را به نمایندگی های پخش خود اعلام می کنند و از این طریق فروش سلفون محافظ صورت می پذیرد.

[toggle title=”فروش مستقیم” state=”open”]محافظ غذا ۱۰۰۰ متری نیز با توجه به کشور و برند تولید کننده دارای قیمت های متنوعی است.

البته در نظر داشته باشید شرکت هایی که مانند فرتاک فروش عمده وبی واسطه این محصلات را از درب کارخانه دارند قیمت های بسیار مناسب تری را ارائه می دهند.[/toggle]

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]نرخ فروش سلفون ها به دلیل داشتن قیمت های نوسانی از طریق سایت ها اعلام نمی شود.

در صورت مایل بودن به خرید این محصول می توانید از طریق این شرکت قیمت را دریافت کنید.[/box]

محافظ غذا 1000 متری

خرید سلفون مبلی

سلفون های محافظ ۱۰۰۰ متری از محصولاتی هستند که کاربرد های بسیار فراوانی دارند. یکی از این کاربردها برای بسته بندی مبلمان است.

تولیدی های مبل می توانند این محافظ ها را در هر اندازه و برند تولیدی دلخواه از مجموعه های معتبر خرید کنند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]خرید سلفون ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متری مبلی با قیمت پخش عمده را از فرتاک بخواهید.[/box]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *