سایت شرکت ظروف آلومینیوم یکبار مصرف پارس

این سایت متعلق به شرکت آلومینیوم پارس می باشد که خریدارها می توانند جهت خرید و سفارش محصولات با شماره هایی که در این سایت قرار داده شده ارتباط بگیرند. ظروف یکبار مصرف آلومینیوم یکی از متنوع ترین محصولات هستند که در مدلهای تک پرسی، دو پرسی، دو خانه و سه خانه و دیس های جوجه آلومینیوم و سایر مدل ها تولید می گردند.

شرکت آلومینیوم پارس

شرکت آلومینیوم پارس

کارخانه تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی پارس یکی از معتبرترین شرکت های ایرانی است که سابقه ای درخشان در زمینه تولید و عرضه انواع ظروف و فویل آلومینیومی در ایران را دارد.

این شرکت با تولید محصولات متنوعی توانسته در بازارهای داخلی و صادراتی عملکرد خوبی را داشته باشد و با صادرات محصولات خود از ایران به سایر کشورهای متقاضی، ارزآوری زیادی را به کشور داشته باشد.

تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

شرکت آلومینیوم پارس

تولید ظروف آلومینیوم در ایران توسط شرکت ها و کارخانه های معتبر انجام می شود. کارخانه هایی که به تولید انواع این محصولات مشغول هستند بایستی حتما علامت های استاندارد را از مراکز مربوطه کسب کرده باشند.

شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند نه تنها در زمینه فروش های داخلی، بلکه در زمینه خرید و فروش های صادراتی نیز حرفی برای گفتن داشته باشند.

یکی از مهم ترین دلایلی که افراد زیادی از این ظروف خرید می کنند این است که مزیت هایی که این محصولات دارند نسبت به سایرین برتری دارند.

کیفیت این ظروف به صورتی است که می توان به راحتی در مایکروویو هم آن ها را استفاده نمود. قسمت جالب این جا است که این ظروف را می توان به صورت مستقیم روی شعله های آتش هم قرار داد.

در واقع تنها ظروف یکبار مصرفی که می توان آن ها را روی شعله به صورت مستقیم قرار داد این ظروف هستند.

ظروف آلومینیوم دو خانه کبابی

همانظور که در بخش های قبلی اشاره کردیم تنوع ظروف آلومینیومی در حد بالایی قرار دارد. به صورتی که می توان هر یک از دسته های تولیدی این ظروف را در چند زیر بخش دیگر تقسیم بندی نمود.

یکی از این مدل ها، ظروف دوخانه آلومینیومی هستند که خود به چند دسته تقسیم می شوند:

  • دو خانه مرغی کوچک
  • دو خانه مرغی بزرک
  • دو خانه کبابی

از بهترین مدل هایی که می توان کباب ها و برنج را در دو قسمت مختلف سرو کرد، ظروف دوخانه کبابی هستند. این ظروف در اندازه های بزرگ تولید می شوند تا مصرف کننده ها از آن ها بهره بیشتری ببرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *