شرکت بازرگانی فرتاک
خانه / ظروف یکبار مصرف لوکس / خرید عمده ظروف یکبار مصرف شیشه ای دربدار

خرید عمده ظروف یکبار مصرف شیشه ای دربدار

محصولات و ظروف یکبار مصرف لوکس کریستالی درب دار یکی از مدلهای ظروف یکبار مصرفی است که اخیرا میان خریدارها طرفدار بیشتری پیدا کرده است. ظروف یکبار مصرف لوکس فانتزی یکی از بهترین مدل این محصولات است که سبب برطرف شدن نیاز بسیاری از مصرف کننده ها شده است. به طوری که می بینیم برخی از خانواده ها هم خرید ظروف یکبار مصرف شیشه ای فانتزی را انجام می دهند و از آن ها برای همیشه استفاده می کنند.

ظروف یکبار مصرف فانتزی

خرید ظروف یکبار مصرف شیشه ای

فانتزی بودن برخی از ظروف یکبار مصرف سبب می شود که خریدارهای زیادی به سمت این ظروف کشیده شوند. در حال حاضر افرادی که خرید ظروف یکبار مصرف را انجام می دهند افرادی هستند که به خاص بودن ظروف هم اهمیت می دهند.

ظروف یکبار مصرف کریستالی فانتزی با طرح های جدید و بسیار شیک در ایران تولید و توسط کارخانه ها و شرکت های تولیدی به بازار خرید و فروش عرضه می شود.

به طور کلی ظروف یکبار مصرف مجلسی دارای طرح های پر از تنوعی است که هر خریدار بسته به استفاده ای که از آن دارد می تواند نمونه های مختلف آن را انتخاب کند.

مدل های جدید جام ها و ظروف دسری

خرید ظروف یکبار مصرف شیشه ای

جام ها و ظروف دسری بیشتر برای سرو ژله و یا کارامل استفاده می شوند. این ظروف اندازه های مختلفی دارند و می توانند با طرح های زیبا و جذابی که دارند مشتری های زیادی را به سمت خود بکشانند.

برخی از مدل های این ظروف دارای پایه نیستند و برخی دیگر پایه دار می باشند. انتخاب هر مدل از این ظروف بسته به نیاز و سلیقه مشتری و مصرف کننده متفاوت است.

خرید ظروف یکبار مصرف شیشه ای درب دار

خرید ظروف یکبار مصرف شیشه ای

وقتی نمونه های مختلف ظروف یکبار مصرف لوکس را معرفی می کنیم، باید حتما به این موضوع هم اشاره کنیم که برخی از مدل های این ظروف دارای درب هستند.

ممکن است که خریدارها و مصرف کننده های نهایی به جهت بسته بندی دسر و یا بسته بندی شکلات و شیرینی از این ظروف استفاده کند؛ به همین علت نیاز است تا مدل هایی از این ظروف را خریداری کنند که دارای درب های کاملا کیپ روی خود ظرف باشند.

مشاهده محصولات

مشاهده محصولات

مدل های ظروف بسته بندی لوکس این شرکت تنوع زیادی دارد که شما می توانید مدل های مختلف آن را در اینجا ببینید.
برای خرید و بهره مندی از مشاوره های رایگان کارشناسان شرکت می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.
برای پاسخگویی بعد از ساعات اداری شماره همراه مشاور فروش شرکت در زیر قرار داده شده است:
مشاور و کارشناس فروش شرکت: خانم جلالی
راه های ارتباطی با مشاورین بخش فروش:
شماره موبایل: 09192136447
آدرس کانال: fartak_plast@
شماره تلفن ثابت:
پست الکترونیکی: fartakplast@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید ظروف یکبار مصرف کریستال

کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف کریستال

در ایران تولید ظروف یکبار مصرف کریستال یکی از مشاغل اشتغال زا محسوب می شود …