خرید ظروف یکبار مصرف شیشه ای رنگی دربدار

ظروف یکبار مصرف لوکس یک دسته کلی از انواع ظروف یکبار مصرف است که نمونه های مختلفی از محصولات در این دسته جای می گیرند. یکی از این نمونه ها ظروف یکبار مصرف شیشه ای رنگی است که عمدتا دارای درب هستند.

ظروف یکبار مصرف کریستالی در دار

ظروف یکبار مصرف شیشه ای رنگی

برخی از ظروف تولید شده در حوزه ظروف یکبار مصرف کریستالی لوکس دارای درب هستند. این ظروف بیشتر به عنوان ظروف بسته بندی استفاده می شوند به همین علت در ابعاد و اندازه های کاملا مختلف از کوچک تا متوسط و بزرگ تولید می شوند.

درب های ظروف کریستالی به شکلی هستند که روی ظرف به صورت کامل جای می گیرند و خریدارها بر حسب استفاده هایی که دارند می توانند نمونه هایی از آن ها را که در اندازه های مختلف هستند را خریداری کنند.

بسیاری از تولید کننده های محصولات غذایی مانند خشکبار و سبزی و دسر و… با مشگل خرید یک ظرف بسته بندی با کیفیت رو به رو هستند. این افراد بیشتر نیاز دارند که ظروف خریداری شده مشخصات زیر را داشته باشد:

  • بهداشتی باشد
  • از مواد اولیه مرغوب در آن استفاده شده باشد
  • دارای درب باشد
  • کیفیت مطلوبی داشته باشد
  • استحکام و مقاومت ظرف بسیار مهم است
  • شکیل بودن ظاهری ظرف

برای این افراد خرید یک ظرف با تمام این پارامترها کار سختی است. اما امروز ما در این مجموعه محصولی را به شما معرفی می کنیم که نه تنها تمام ویژگی های بالا را دارا است بلکه دارای قیمت بسیار مناسبی است که خریدارها می توانند یک خرید مطمئن را داشته باشند.

ظروف یکبار مصرف شیشه ای رنگی

ظروف یکبار مصرف شیشه ای رنگی

یکی دیگر از نمونه های ظروف لوکس یکبار مصرف مدل شیشه ای رنگی آن ها است. این ظروف نیز در همان طرح های ظروف کریستالی شفاف هستند اما به سلیقه مشتری رنگ آن ها دارای تفاوت هایی است.

برخی از مشتری ها به ظروف کریستالی یکبار مصرف رنگی یا اصطلاحا بلک لایت هستند که تولید کننده ها این محصولات را نیز با دستگاه های پیشرفته و به روز خود به خریدارها عرضه می کنند.

در بازار می توان نمونه های مختلفی از این ظروف را مشاهده نمود. این شرکت تامین کننده اصلی و مستقیم انواع ظروف یکبار مصرف لوکس بلک لایت در بازار داخلی و خارجی است.

[toggle title=”کاتالوگ” state=”open”]نمونه های مختلفی از این تولیدات را می توانید در صفحه کاتالوگ محصولات شرکت ببینید.[/toggle]

ظرف ژله تک نفره و لیوان کریستالی یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف شیشه ای رنگی

یکی از دیگر ظروف مورد استفاده، ظرف تک نفره ژله است که در مدل های جام، ساده و طرح دار تولید می شود. به علاوه این ها لیوان های کریستالی تولید شده در این شرکت نیز دارای درب هایی است که خریدار به راحتی بتواند از آن ها بهره ببرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *