خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم کد ۲۳۰

برای خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم می توان از راه های مختلفی اقدام کرد. دیس کبابی کد ۲۳۰ یکی از ظروف تولید شده در این شرکت است که در سه نمونه کیفیتی و ضخامتی عرضه می شود. این محصولات یکی از گزینه های بسیار مناسب برای رستوران ها و مکان هایی از این قبیل هستند که قصد دارند از ظروف بهداشتی و مقاوم استفاده کنند.

سایز دیس کبابی آلومینیوم کد ۲۳۰

سایز دیس کبابی آلومینیوم کد ۲۳۰

در تصویر بالا شما سایزبندی دقیق این ظرف را مشاهده می کنید. این ظرف یکی از انواع دیس کبابی آلومینیوم است که نسبت به دیس کد ۲۴۰ و ۱۱۸ دارای ابعاد کوچک تری است.

ابعاد ظروف دیس کبابی مخلتف است چرا که نیاز های خریدار ها با هم فرق دارد. از همه مهم تر این که کیفیت این ظرف ها از نظر ضخامتی هم با هم تفاوت دارد.

تفاوت ضخامت این ظرف ها سبب متغیر بودن قیمت آن ها است.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(to right, #f7971e, #ffd200);” color=”black;” align=”right;” ]اگر درخواست دارید که این ظروف را با کیفیت و ضخامت عالی خریداری کنید پیشنهاد می کنیم که از ضخامت ۷۰ میکرون، که ما در این شرکت آن را به عنوان دیس کبابی ویژه می شناسیم خریداری کنید.[/highlight-dash]

بهترین مدل های ظروف یکبار مصرف می توانند در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار بگیرند.

مزیت استفاده از ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

مزیت استفاده از ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

در رابطه با مزیت های این ظروف می توان بیان کرد بهداشتی بودن یکی از مهم ترین پارامتر های یک ظرف با کیفیت است.

ظروف آلومینیوم از مواد اولیه تولید می شوند که نسبت به برخی دیگر از ظروف یکبار مصرف برای سلامتی ضرر زیادی ندارند.

از طرفی مقاومت این محصولات هم بسیار بالا است. سایز های مختلف این ظروف، کاربرد آن ها را در مکان ها و نیاز های مختلف بیشتر می کند.

با توجه به مزیت های بسیار زیادی که دارند دارای قیمت های مناسبی هستند و قیمت آن ها در اصل تحت تاثیر شمش آلومینیوم تعیین می شود.

استفاده از ظروف یکبار مصرف در مکان های مختلف سبب می شود که نیاز شست و شو ظروف برطرف شود و در وقت و زمان صرفه جویی شود.

خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم بهداشتی

خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم در سایه عرضه مستقیم این محصولات به بازار توسط این شرکت می تواند مزیت های بسیار زیادی را برای خریدار ها داشته باشد.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]عرضه مستقیم و با قیمت کارخانه توسط این شرکت سبب شده تا مشتریان این محصولات را با ارزان ترین قیمت به دست آورند.[/highlight-dash]

بهداشتی بودن که جزئی از مزیت های این ظروف به حساب می آید می تواند برای مصرف کننده بسیار بهتر باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *