خرید ظروف بسته بندی درب دار پلمپ شونده

ظروف بسته بندی درب دار از جمله ظروف تولید شده پلاستیکی در کارخانه های تولیدی محصولات پلاستیکی می باشد ظروف که دارای درب پمپ شونده هستند بهترین گزینه برای نگهداری موادی که فاسد می شوند هستند و دارای قیمت بسیار مناسب هستند. این ظروف معمولا دارای درب بی رنگ و شفاف می باشند و از نوع یک بار مصرف آن برای بسته بندی انواع سبزیجات و حبوبات پخته شده استفاده می کنند و همچنین برای بسته بندی لبنیات نیز بسیار کاربردی می باشند.

خرید ظروف بسته بندی درب دار پلمپ شونده

انواع ظروف بسته بندی درب دار

ظروف بسته بندی درب دار که اغلب یک بار مصرف می باشند و در اندازه های مختلف تولید می شوند، این ظروف با توجه به اندازه و شکل دارای انواع مختلفی می باشند، البته تعدادی از ظروف پلاستیکی نیز وجود دارند که دارای درب بوده و به عنوان ظروف فریزری کاربرد دارند.

با توجه به نوع کاربرد این ظروف را طبقه بندی می کنند، از نوع کوچک این ظرف ها برای بسته بندی مواد خوراکی مانند سمنو، شیره و … استفاده می کنند، اعدادی از این ظروف استفاده فراوانی در صنعت بسته بندی لبنیات بخصوص به صورت سنتی دارند.

انواع ظروف بسته بندی درب دار

به این صورت که در تولید لبنیات به صورت سنتی شیر را به این ظرف ها انتقال می دهند و عملیات تخمیر و تولید شیر را در این ظروف انجام می دهند، البته ظروف بسته بندی با توجه به جنس و ضخامت نیز دارای انواع مختلفی هستند تعدادی از این محصولات به صورت ظروف یکبار مصرف تولید می شوند ولی تعدادی از آنها به صورت ظروف پلاستیکی چند بار مصرف تولید می شوند.

با توجه به نوع این ظروف و طراحی درب آن ها دارای کاربردهای گوناگونی می باشد، برای مثال تعدادی از این ظروف دارای دربی می باشند که به پلمپ شده و محتویات داخل ظرف راهی به بیرون پیدا نمی کنند این ظروف بیشتر به برای بسته بندی انواع غذاها کاربرد دارد، درحالی که تعدادی از آنها دارای درب تقه ای می باشند و برای نگهداری انواع سبزیجات تازه مانند سبزی خوردن کاربرد دارد.

مرکز فروش ظروف بسته بندی درب دار

مرکز فروش ظروف بسته بندی درب دار

برای خرید ظروف بسته بندی درب دار می توان به طور مستقیم به کارخانه های تولید این محصول مراجعه نمود، همچنین مراکزی که محصولات پلاستیکی ارائه می دهند نیز مکان مناسبی برای خرید این کالا  می باشد.

قیمت ظروف بسته بندی با توجه به کیفیت آن ها متفاوت می باشد، برای اطلاع از قیمت این محصول می توان به فروشگاه های مرکزی ارائه دهنده این محصول مراجعه نمود، همچنین سایت های اینترنتی معتبری نیز در زمینه فروش این محصول فعال هستند خریداران می توانند از طریق این سایت ها از قیمت این محصول مطلع شوند.

1 در مورد “خرید ظروف بسته بندی درب دار پلمپ شونده”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *