خرید ظرف یکبار مصرف سالاد سس دار

برای خرید ظرف یکبار مصرف سالاد که در مدل های متنوعی وجود دارد می توان مدل هایی را انتخاب کرد که ظرف سس آن ها روی خود ظرف قرار دارد. این ظرف ها که به عنوان ظروف یکبار مصرف سالاد سزار مشهور هستند مدل های بسیار مناسب و شیکی برای سالاد بیرون بر محسوب می شوند. این ظرف ها معمولا بدنه مشکی بادرب شفاف دارند.

خرید ظرف یکبار مصرف سالاد سس دار

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]نکته لازم به ذکر در مورد محصولات و ظروف عرضه شده در این شرکت این است که درب این ظرف ها به شکلی هستند که هم می توانند به صورت ساده و بدون سس کاپ باشند و هم می توان مدلی که روی آن ها ظرف سسی مثلثی قرار می گیرد را سفارش داد. ظرف های سس هم به همراه ظرف، به صورت یک پک کامل عرضه می شود.[/highlight-dash]

ظروف یکبار مصرف سالاد سزار

سایز های مختلفی در تولید ظروف یکبار مصرف سالاد سزار به کار می رود که هر یک می توانند حجم مشخصی از سالاد را در خود جای دهند.

این محصولات به شکلی هستند که با داشتن کیفیت های بالا می توانند وزن بیشتری از محصول را در خود تحمل کنند.

ظرف های یکبار مصرف سالاد عرضه شده در مدل های مربعی و گرد هستند و هر یک از آن ها دارای دو سایز کوچک و بزرگ می باشند.

ظروف یکبار مصرف سالاد سزار

درب این ظرف ها به صورتی است که روی بدنه کاملا کیپ می شود و میتواند یک نمونه فوق العاده عالی برای سالاد بیرون بر محسوب شود.

ظرف سسی مثلثی که روی آن ها قرار گرفته است به شکلی است که رنگ بندی های متفاوتی را دارد. یکی از رنگ بندی ها قرمز است که محصول پر طرفداری محسوب میشود.

همچنین ظرف سس کاپ مثلثی در رنگ های شفاف و مشکی هم عرضه می شود. خوشبختانه تنوع مدل ها و کیفیت محصولات تولید شده در ایران به صورتی است که می توان آن ها را به سایر کشور ها هم صادر کرد.

خرید عمده ظرف سالاد سزار بیرون بر

یکی از راه هایی که می توان برای خرید مقرون به صرفه به آن اشاره کرد، خرید عمده از مرکز های اصلی فروشنده است.

خرید عمده ظرف سالاد سزار بیرون بر

این مرکز به عنوان مرجع اصلی خرید و فروش عمده ظروف یکبار مصرف نمونه های مختلف این محصولات را با کیفیت ها و سایز های متنوع به مشتری های سراسر کشور عرضه می کند.

عرضه این محصولات در حجم های بالا یکی از اصلی ترین راه هایی است که می تواند سبب کاهش هزینه ها برای خریدارها شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *