تولید کننده لیوان دوجداره کاغذی درب دار

بهترین و پرکاربرد ترین محصولاتی که در کافی شاپ ها و مکان هایی که سرو نوشیدنی ها و خوراکی های بیرون بر دارند استفاده می شوند، لیوان های کاغذی هستند. این شرکت تولید کننده انواع لیوان کاغذی دوجداره درب دار بیرون بر در ایران است که این محصولات را قیمت های مختلف به خریدار ها عرضه می کند.

لیوان کاغذی دوجداره مشکی

لیوان دوجداره کاغذی

لیوان های کاغذی یکی از محصولات بسیار مناسب جهت استفاده در کافی شاپ ها است که می تواند با قیمت های مختلفی خرید و فروش شود. یکی از مهم ترین مزیت های این محصولات این است که می توان از آن ها به عنوان جایگزین برای بسیاری از لیوان های دیگر بهره برد.

یکی از شیک ترین و منحصر به فرد ترین این لیوان ها، نوع دوجداره مشکی رنگ است که می تواند در ابعاد و سایز های مختلفی به فروش برسد.

لیوان های درب دار دوجداره مشکی دقیقا مناسب آن دسته از افرادی هستند که قصد دارند لاکچری ترین محصولات را استفاده کنند.

خریدار هایی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند برای دریافت نمونه های مختلف محصولات و همچنین قیمت های آن ها با بخش فروش ارتباط بگیرند.

مزیت های لیوان های کاغذی بیرون بر در دار

لیوان دوجداره کاغذی

در رابطه با مزیت های لیوان های کاغذی آن هم از نوع بیرون و درب دار آن ها می توان موارد مختلفی را بیان کرد. بسیاری از مکان ها در ایران خوراکی های خود را در کافی شاپ خود سرو نمی کنند و تنها به شکل بیرون بر عرضه می کنند.

این افراد می توانند به راحتی از لیوان های کاغذی درب دار استفاده کنند. از طرفی بسیاری از این نوشیدنی ها داغ هستند و نیاز دارند تا در لیوان مرغوبی از نظر کیفی ریخته شوند.

یکی از بهترین لیوان هایی که می توان در این زمینه پیشنهاد داد، لیوان های کاغذی هستند که با یک درب کاملا بسته بندی می شوند.

قیمت لیوان کاغذی در سایز های مختلف

لیوان دوجداره کاغذی

یکی از مهم ترین مواردی که برای خریدار های عمده از اهمیت زیادی برخوردار است، قیمت محصولات می باشد. می توان بیان کرد که قیمت های این لیوان ها نسبت به کیفیت آن ها مناسب است و می توان کیفیت های مخلتفی از آن ها را مشاهده نمود.

قیمت لیوان های کاغذی بسته به مورد های مختلفی تعیین می شود:

 • سایز و ابعاد لیوان
 • کیفیت کاغذ
 • تکجداره و یا دوجداره بودن
 • قیمت کاغذ
 • حجم خرید
 • و …

قیمت روز فروش این لیوان ها به صورت عمده در این شرکت اعلام شده است. خریداران جهت کسب اطلاعات بیشنر می توانند تماس بگیرند.

1 در مورد “تولید کننده لیوان دوجداره کاغذی درب دار”

 1. سلام
  لیوان دو جداره درب دار در دو سایز 220 و 360 سی سی با تیراژ بالا برای صادرات نیاز دارم
  لطفا اطلاعات مربوطه را برای من از طریق واتس آپ ارسال فرمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *